IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Плевнелиев пред лика на Левски: Да се обединим около дългосрочни приоритети


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

168
Анонимен
преди 12 години
Харесвам 1 Не харесвам 0
Хей,всички гласували за това човеченце,не ви ли е вече срам че за такова нищожество сте си дали гласа!
отговор Сигнализирай
167
do 219
преди 12 години
Харесвам 5 Не харесвам 1
не мислиш ли че това никак не звучи като извинение или оправдание ? в крайна сметка е трябвало да прецени предварително дали да се съгласява да става президент или не... но тоя човек има сериозен проблем с отказите, той не умее да отказва, на никого, затова и така мънкащо и виновно звучи всеки път като реши да каже или прочете нещо написано му от друг... никак не е убедителен, нямам идея какъв авторитет очаква да има, след като използва само някакви изтъркани от употреба словосъчетания
отговор Сигнализирай
166
Pertinax
преди 12 години
Харесвам 14 Не харесвам 1
"трябва да се обединим около дългосрочни приоритети...." Е ми хайде де,само с пожелания не става.Какво само-трябва,трябва, нали вие гейберистите имате абсолютна власт и държавата е ваша и мафията е ваша,какво само пожелания и лозунги издигате.
отговор Сигнализирай
165
иван
преди 12 години
Харесвам 11 Не харесвам 1
Роско,Роско,защо ли не си стоя по "паркинзите" в Германия, поне нямаше да ти се налага да срамиш името на Апостола!
отговор Сигнализирай
164
123
преди 12 години
Харесвам 11 Не харесвам 2
Жена му горката си намери истински мъж а той мишока се върти на Бойковия и говори глупости
отговор Сигнализирай
163
Анонимен
преди 12 години
Харесвам 4 Не харесвам 0
162
VDCH
преди 12 години
Харесвам 20 Не харесвам 1
Само че на предишните 2-*** президенти не им пишеха речите, а сами си ги казваха без да четат. Колкото до незаконната му вила на черноморието и законната му в Халкидики - по интересно е как е спечелил парите. Бизнес-центърът в Младост-4 е построен върху купена земя от него, продадена му по рано от общината на много по-ниски цени. Вижте немският президент за какво преди няколко дни си подаде оставката.
отговор Сигнализирай
161
асд
преди 12 години
Харесвам 6 Не харесвам 7
Критикувате го за поредния PR пред лика на Апостола, но помислете малко, какво може да направи. Аз съм сигурен, че изобщо не му се и говори на човека, просто е станал президент и протокола го изисква. Написали му някаква реч, той няма как да се измъкне. Вместо да си се радва на поста и славата, го карат да изнася безсмислени речи. Ама като се е хванал на хорото. Беше министъра с най-голям рейтинг, накараха го насила да стане президент, ако не беше се явил ГЕРБ щяха да загубят.
отговор Сигнализирай
160
joi
преди 12 години
Харесвам 22 Не харесвам 0
Дежурната усмивка дори и пред лика на Левски.Дори и да говори не може, добре че са му написали какво да чете.
отговор Сигнализирай
159
Prevenciq
преди 12 години
Харесвам 6 Не харесвам 0
*** makedonec si Plevneliev, sram si za stranata ni ! kato iska6 da si make mar6 tam !
отговор Сигнализирай
Новини