IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Патриарх Максим ще оглави Възкресното богослужение


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

51
Анонимен
преди 12 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Тя добре, че поне за там ще се появи, че иначе Плевнелиев щеше да се резили.
отговор Сигнализирай
50
Женя
преди 12 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Естествено,че не беше придружен от съпругата си...тя ще излезе на светло като стане време за Юнайтед стейтс ...
отговор Сигнализирай
49
zhoro_nov
преди 12 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Плевнелиев май не казва съвсем истината - едва ли днешните магистрати наливат основата на правово общество, като ги знаем колко корумпирани са.
отговор Сигнализирай
48
ицо
преди 12 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
исая 29:13Затова Господ каза:Понеже този народ се приближават до Мен с устата сии Ме почитат с устните си,но са отстранили сърцето си далеч от Мени благоволението им към Мен епо човешки поучения, изучени папагалски,
отговор Сигнализирай
47
агент буда
преди 12 години
Харесвам 5 Не харесвам 2
агент буда до агент максим, прдължаваме да се будалкаме а
отговор Сигнализирай
46
Samo minavam
преди 12 години
Харесвам 4 Не харесвам 2
ESSE ,до един бъхливи,дърти комунопитеци,проповядващи словото Божие,нямаики срама от нищо.Прости им Господи,не осъзнават какво правят.
отговор Сигнализирай
45
evgeni
преди 12 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Относно: до дългобрадите симпатяги,които не искат да отговарят в ефир.Дата: Неделя, 2012, Април 15 15:51:39 ЕЕЩДядо попе,понеже тези които наричаш християни и ги завеждаш в "плен"/описано в "Откровение на Йоанна" казваш ,че им проповядваш истина,би ли бил така добър да отговаряш на въпроси задавани на тебе в ефирна медия относно Божията Истина, и къде сте вие служители на "Звяра" ???????!!!!! Защо ли ми се струва,че ще ти се наежи брадата като на зло куче намерило се в Трафопост от статичното електричество и Високото напрежение.Никога няма да искаш да ти се задават тези "въпроси",поради естеството на твоята брада,която между другото ползваш и за лигавник при ядене на КЕБАПЧЕТА ОБРАНИ от Бабичките по гробищата Та сега, на кого уповавате,на медиите ли,на заблудените 2 милиарда спонсори,които ще настройвате да ви защитават,но никога НЯМА ДА ИСКАТЕ ДА ОТГОВАРЯТЕ НА ДИРЕКТНИ ВЪПРОСИ В ЕФИР,поради естеството на брадата ви.
отговор Сигнализирай
44
ТРАКОС
преди 12 години
Харесвам 1 Не харесвам 0
ХРИСТОС АНЕСТИ, ВУЛГАРИ.. ЦЕСТИТ ВЕЛИК ДЕН--
отговор Сигнализирай
43
evgeni
преди 12 години
Харесвам 0 Не харесвам 1
На кое викаш Христова вяра ????? Господ каза :"варосани гробници вътре пълни с всякакви нечистотии",а дядо поп казва :"Свети мощи " Господ казва: "да нямаш други богове освен Мене",а дядо поп казва да се молите на хора идоли и "Звяра" !!!!!! ;Господ казва: "Да не си правиш образ и подобие,идол и кумир", а дядо поп казва :"чудотворна икона".Приятелю ,ти които казваш,че си християнин,знаеш ли кой се опитва да промениХристовата Божията Истина,или и ти си дългобрад заблудител-служител на "Звяра" ?!
отговор Сигнализирай
42
evgeni
преди 12 години
Харесвам 0 Не харесвам 1
Господ каза,че друго знамение няма да се даде от Него !!! Чрез Словото каза още в 13ст.13гл.от "Oткровение на Йоанна" каза и друго.Хората не вярват на Господните думи ,но вярват на "Звяра" на когото карате вие православни и католически сатанински слуги да се кланят.Един малко по-*** въпрос;Ако "благодатния" огън,които носите от Йерусалим е от Господа ,защо се дава на "православието" само. Може би вие които променихте Божията Истина като прменихте Първа и Втора заповед на Бога, на вас се дава това.Не каза ли Исус,че благодатния огън се носи в сърцата ?????! Тогава кой е онзи огън ,които в първите минути НЕ ПАРЕЛ ????? Някога Сатана,когато видя,че Тома,наречен неверни се усъмни, ако не види,така и по това неверие се предложи на "вярващите" и НА ЧОВЕЧЕСТВОТО-ТОЗИ САТАНИНСКИ ФАЛШ,за да му се поклонят чрез "Звяра'.Защо ли дядо попе там някъде в библията се казваше следното:"онзи,който променя времена и закони".Знаеш ли, дядо попе кой е "онзи" ????! Това е лукавия-вашия началник-на тебе и папата !
отговор Сигнализирай
Новини