IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

В учебника по история – повече за Сергей и Царя, отколкото за Бойко


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

69
Становище
преди 12 години
Харесвам 11 Не харесвам 2
Министърът на образованието даде ОТРИЦАТЕЛНА оценка на новия учебник. По точно, бил пълен с глупости.И тук пишат за Бойко Бориков.
отговор Сигнализирай
68
!!!!!!!!!!!
преди 12 години
Харесвам 17 Не харесвам 2
0 16 ОтговориАнонименпреди 6 часаПо последни данни 1 млн. и сто души са реално безработните в България, неописани от Бюрата по труда. Целта е да се вземат имотите на тези хора.Какво ще се краде още в България?! Човекът със жилище, заплаха за властта!Не смятам, че престъпния картел която управлява страната и икономиката ни повече от 20 години, които успя да ограби почти целия БВП на България, ще остави нещата така. Човек с покрив над главата си е прекалено силна заплаха за създаването на сегашната феодална олигархия която потомствено иска да владее малкото си кралство. Човекът със жилище утре може да го продаде, да се изсели, да се озове с пари и да спре да е зависим за храната си, а следователно и неуправляем от престъпната групировка. Целта Зад всяко действие стои мотив. Все по-често ще сме свидетели на подобни импулсивни предложения.Ще започне и яко облъчване в медиите на тази тема, за да се изкарат потърпевшите врагове. Целта със сигурност е следната (Нито един закон или предложение в парламента ни не са случайни, без преценена изгода за една или друга престъпна структура. Тази идея не е нова. Със 100 % сигурност е обмисляна поне от години и малко по малко се работи в тази насока. В страната ни все по-малко неща остават за крадене (освен жилищата на хората) за това, сега с новите високи данъци и огромни, целта е следната: Има много хора които едва свързват двата края, но имат жилища и това е начин да им вземат и това Тоест, като им натрупат огромни глоби с лихвите. После съдия изпълнител, търг и жилищата ще са продадени, а тези които са на улицата ще са в тяхна власт и за хляб и за подслон. Ако не сте внесли здравната си вноска, глоба и я дайте с 36 месеца назад Глобите от порядъка на 500-1000 лева, за какво ли не, точно за най-бедните не са случайни. Сигурен съм, че има подобни планове и ги приемат единствено заради това.Малко по малко върху хората се трупат разходи като целта е те да не удържат в един миг. 10 лева тук, 24 там, още 5 или 15 на трето място и те се трупат.Едва ли управляващите ни не знаят, че сумата от 25 лева месечно, за стотици хиляди означава или плати, или *** бавно от глад, или стой на студено и без електричество.Напротив както се знае нищо в тази държава не се прави без някаква цел.Със сигурност ще се приемат и още разпоредби и закони, които да ускорят този процес и да го улеснят. Задължително саниране, нови лихви по неплатени осигуровки, нови още по-високи глоби и т. н. Важното е хората да се товарят с разходи поне 30-40 % са толкова бедни, че няма да удържат. Това са стотици хиляди жилища, за милиарди!
отговор Сигнализирай
67
Анонимен
преди 12 години
Харесвам 23 Не харесвам 2
Никога България не е имала по-некадърен, но и по-голям ПОДМАЗВАЧ от т.н. министър - Сергей Игнатов !Много вазелин ползва тази ***.
отговор Сигнализирай
66
!!!!!
преди 12 години
Харесвам 21 Не харесвам 1
Тия всичките са първо за затвора и тогава за учебниците !!!
отговор Сигнализирай
65
Маргарита Ангелова
преди 12 години
Харесвам 2 Не харесвам 1
Що бе, хора?! Нека го има, но... За всяко правителство, лидер, публично лице на преход / той като " срамна болест", не свършва и не свършва/, но да остава малко място и за оценката на народа! При толкова бурни форуми, все ще успеят да я синтезират! Ама, преди да " чучнат", да я покажат! Да не стане така, народът да бъде уведомен за отношението си! Манипулациите не са отменени, за това, първо да видим и после - да я включат! Така съм съгласна и е правилно! Това е исторически период ...
отговор Сигнализирай
64
Изроди!
преди 12 години
Харесвам 12 Не харесвам 3
сега пък инфаркт или инсулт искате да докарате на болния психически човек?!? Как така ще е с малко присъствие в букварите и учебниците?! Искаме родителското тяло да е с не по-малко присъствие от Митьо Пищова!
отговор Сигнализирай
63
Bacheva
преди 12 години
Харесвам 2 Не харесвам 2
Obrashtam se kam nomer 77-taka e i ne samo tova,lichno az se gnusya ot tova,koeto stava v moyata lyubima BALGARIA.
отговор Сигнализирай
62
Анонимен
преди 12 години
Харесвам 20 Не харесвам 1
Само една полза виждам от това. Бъдещите 11-то калсници ще четат и ще знаят, как не трябва да се управлява никоя държава по света ! Нищо повече.
отговор Сигнализирай
61
суверенът
преди 12 години
Харесвам 17 Не харесвам 1
Чл. 1 (3) Никоя част от народа, политическа партия или друга организация, държавна институция или отделна личност не може да си присвоява осъществяването на народния суверенитет.ПОЛИТИЗИРАНЕТО НА ИСТОРИЯТА В ПОЛЗА НА ЕДНА ПРЕХОДНА ПСЕВДОПОЛИТИЧЕСКА ПАРТИЯ Е ПРОТИВОКОНСТИТУЦИОНЕН ТОТАЛИТАРИЗЪМ.ЩЕ ТРЯБВА ДА СЕ ПРЕГОВОРИ ЗАКОНЪТ ЗА ОБЯВЯВАНЕ НА КОМУНИСТИЧЕСКИЯ РЕЖИМ В БЪЛГАРИЯ ЗА ПРЕСТЪПЕН , ОБНАРОДВАН В 200 Г. И ВСЕ ОЩЕ ДЕЙСТВАЩ НАШ ДЪРЖАВЕН ЗАКОН. МУТРИТЕ - ВЪН ОТ ИСТОРИЯТА!
отговор Сигнализирай
60
гербомолче
преди 12 години
Харесвам 9 Не харесвам 2
Върнете ни чл. 1 на тошо, да живее бекапе... пардон, сега вече се казва герб :)))
отговор Сигнализирай
Новини