IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Сладка дрямка в Осло


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

163
шайка от богати безд
преди 12 години
Харесвам 18 Не харесвам 3
На снимката: шайка от богати безделници, отишли на развлекателна екскурзия до Осло, за сметка на данъкоплатците.
отговор Сигнализирай
162
до 183
преди 12 години
Харесвам 14 Не харесвам 2
Осло не е в Швеция, а в Норвегия.За останалото съм съгласен, пи(а)р по време на чума!
отговор Сигнализирай
161
хаха
преди 12 години
Харесвам 17 Не харесвам 3
до 161Ама как няма да е уморен,ве,приятелю...И теб да те преследват Станишко и Мая Манолова и ти ще си уморен,хаха!!!На церемонията е бат,Барозу,кака Меркел,те го пазят от лошите и Биби се чуватва спокоен и отпуснат.а като човек е отпуснат,бива и да заспи и да събира сили за отпор на злодеите Мая и сТанишко,че те големи и страшни ,а той нежен,чак да си помислиш че обратен.Пу,да не му е уроки,хаха!!!
отговор Сигнализирай
160
богати безделници
преди 12 години
Харесвам 9 Не харесвам 5
На снимката: шайка от богати безделници, отишли на развлекателна екскурзия до Швеция, за сметка на данъкоплатците.
отговор Сигнализирай
159
HAHA
преди 12 години
Харесвам 22 Не харесвам 4
Ама хора, вие какво очаквате - той човечеца балканец, не разбира тоя пуст англичански, дето сите го говорят! Нормално да му се приспи :D
отговор Сигнализирай
158
аз нали не зная...
преди 12 години
Харесвам 16 Не харесвам 5
До За ваше сведение- оства да спи, щом не си гледа телефона ;) Не знам кое е по-абсурдното. Това, което прави или ***, които се правят, че не виждат как ни излага...?
отговор Сигнализирай
157
Дядо Петър
преди 12 години
Харесвам 25 Не харесвам 4
Докога българският данъкоплатец ще плаща разходките на Рапона?Нямат ли край изцепките и идиотщините му?Ще имат съвсем скоро.
отговор Сигнализирай
156
!!!!!!!!
преди 12 години
Харесвам 10 Не харесвам 2
youtube/watch?v=5sXWuwWEHbY&feature=youtu.be&t=59m38sСлагате едно след youtube и гледате. Спи не, ами направо сънува! :D
отговор Сигнализирай
155
до 171
преди 12 години
Харесвам 16 Не харесвам 3
Сънува,че наградата се преименува от Нобелова на Бойкова...
отговор Сигнализирай
154
Анонимен
преди 12 години
Харесвам 21 Не харесвам 3
Няма страшно, Бойко.Догодина като загубиш на изборите, вече няма да си министър-председател, тъй че няма да ти се налага да присъстваш на подобни церемонии.Спи спокойно! :)
отговор Сигнализирай
Новини