IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Плевнелиев вън от национален отбор по политика


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

245
Анонимен
преди 12 години
Харесвам 4 Не харесвам 4
Изкрейзилите фенове на Боцко съвсем са се побъркали.
отговор Сигнализирай
244
Анонимен
преди 12 години
Харесвам 6 Не харесвам 6
ПЛЕВНЕЛИЕВ Е ЕДНА ПОЛИТИЧЕСКА *** !!!ПРОДАДЕ СЕ НА МАФИЯТА (Т.Е БСП И ДПС) И СЕГА ЩЕ НАЗНАЧИ ТЯХЕН СЛУЖЕБЕН КАБИНЕТ ЗА ДА МОЖЕ ТЕ ДА ПРАВЯТ ИЗБОРИТЕ !!!ТОВА Е ИСТИНАТА !!! И ВСИЧКО ТОВА СТАВА ЕДИНСТВЕНО ЗАЩОТО БОЙКО НЕ ОБИЧА ЗАДКУЛИСНИТЕ ИГРИ И ИГРАЕ САМО ЧЕСТНО И ОТКРИТО !!! БОЙКО ОПОМНИ СЕ, ТОЯ *** НЕ ДА ИГРАЕ ЗА ТЕБЕ, ТОЙ ИГРАЕ ПРОТИВ ТЕБЕ !!!!!!!!!!!!!!!
отговор Сигнализирай
243
Анонимен
преди 12 години
Харесвам 7 Не харесвам 3
Плевнелиев трябва да е изобщо ВЪН от политиката. КАК стана тaка, че броени дни след едночасовия разговорна бащата на нацията с един от най-компрометираните за народа хора (спечелил милиарди от зловещите цени на лекарствата в България) Овнян Донев, от него оттеглиха обвиненията за пране на пари с типично ца-царска етимология. А за УКРИТИ ДАНЪЦИ и дума не се oбeлвa! Очистване за министърско място ли се прави? Кой е тогава Плевнелиев?! Мафията не отстъпва, но само се мисли за хитра.
отговор Сигнализирай
242
ИСТИНАТА
преди 12 години
Харесвам 5 Не харесвам 2
ТЕЖКА ГОДИНА ОЩЕ ПО ТЕЖКА ЗИМА НИ ОЧАКВА ПРОТЕСТИТЕ ИМАХА ЗА ЦЕЛ ДА ИМА ПОДОБРЕНИЕ АМА НЯМА ДА ИМА ПОНЕЖЕ СМЕ НАЙ УМНИТЕ ФИШИСТИ ПАК БОКО И КОМПАНИЯ ША ДОИДАД ЩЕ СТРОИ ЧОВЕКА А НАРОДА И В ЕВРОПА НЕ ГО ЩАТ```....
отговор Сигнализирай
241
Анонимен
преди 12 години
Харесвам 6 Не харесвам 2
всички фондации занимаващи се с политика са креатура на американските служби
отговор Сигнализирай
240
Анонимен
преди 12 години
Харесвам 14 Не харесвам 1
До Анонимен A според теб Борисов дали има познание, култура, възпитание и морал??? Ние май сме единствената държава ,която поставя човек от подземния свят за ръководител.Няма такъв срам.
отговор Сигнализирай
239
Богдан
преди 12 години
Харесвам 11 Не харесвам 1
Не прави чест на Института за модерна политика да показва изследвания не отговарящи вече на действителността. Дванадесет дена след оставката на Б.Борисов.Така ли помага за развитието на демокрацията фондацията?
отговор Сигнализирай
238
Анонимен
преди 12 години
Харесвам 1 Не харесвам 1
До Анонимен 253Корекция: вместо полезно да се чете ПОРЕЗНО!
отговор Сигнализирай
237
Никола
преди 12 години
Харесвам 12 Не харесвам 2
Кутевците пак онанират по форума ,срама нямат.Какво да очакваш от чугунени глави.
отговор Сигнализирай
236
Анонимен
преди 12 години
Харесвам 11 Не харесвам 0
Статистически данни, разработени напоследък от Борис Константинов, публикувани в списание Економист, книжка I., от 1939 г., са много ценен принос към запознаването на българското общество с истинската физиономия на еврейския стопански и икономически паразитизъм.Тези данни дават цифровата картина за участието на евреите в нашия стопански живот. Българското население у нас, което представлява 90% от цялото население, има в ръцете си само 44,2% от българската индустрия. Останалите 10% от населението - чужденците в България, и то 90% от, тях евреите,- държат другата част от индустрията- 55,8%
отговор Сигнализирай
Новини