IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Ден втори. Хиляди скандираха „Оставка” и „Мафия”


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

189
Анонимен
преди 11 години
Харесвам 26 Не харесвам 11
ГЕРБ изобщо да не си правят илюзии, че ще се върнат на власт. ГЕРБ е политически труп оставен на доизживяване на хранилка в парламента. ГЕРБ не са нужни на никого, народа не иска и да чуе за ГЕРБ. Народа окончателно и завинаги изрита ГЕРБ от властта.
отговор Сигнализирай
188
Анонимен
преди 11 години
Харесвам 9 Не харесвам 1
Помнете. Гледайте. Чакайте. Зимата идва. Или да си опичат акъла и да дадат реална цена на труда ни или да викат танковете.
отговор Сигнализирай
187
Мишо
преди 11 години
Харесвам 22 Не харесвам 9
Силно недоумявам как който и да е българин би предпочел турци да ни управляват, пред ББ. Боко е тиква безспорно, но аз поне не мисля че има друг политик в момента на когото истински да му пука за България.
отговор Сигнализирай
186
Анонимен
преди 11 години
Харесвам 8 Не харесвам 12
Аз гласувах за НФСБ ипак за тях ще гласувам.
отговор Сигнализирай
185
Анонимен
преди 11 години
Харесвам 9 Не харесвам 5
Гриша Ганчев за невижданата подлост на Бойко БорисовВ ранната пролет на 2012-а ловешкият индустриалец Гриша Ганчев бе особено горд, че е включен в правителствената делегация, предвождана лично от Бойко Борисов за посещението в Катар. Ганчев, собственик на най-солидната фирма в ловешкия регион Литекс комерс, наивно вярваше, че е удостоен с тази чест от премиера, тъй като дава хляб на хиляди в захарните си заводи и заради предстоящото официално откриване на завода му за автомобили Грейт Уол.Уви, Трайчо Траков не бе единственият изгорял на плажа в Катар. Седмици по-късно Гриша Ганчев ще
отговор Сигнализирай
184
коалиция,ПЕС-ФЕС-БЕС
преди 11 години
Харесвам 9 Не харесвам 2
До PresitАтака ако е била против, щеше да гласува "против", но очевидно е съгласна с коалиционните си партньори само,че не им стиска да го изразят открито!
отговор Сигнализирай
183
Анонимен
преди 11 години
Харесвам 24 Не харесвам 3
6 000?.... Да не се е върнал комузнизма ,много повече бяха....Ей страшна работа сте вие медиите..
отговор Сигнализирай
182
Богдан
преди 11 години
Харесвам 20 Не харесвам 1
В студиото на ДИКОФФ ,Осман Октай каза ,че нищо не става без знанието и желанието на Ахмед Доган,100% е имало телефонен разговор с Пеевски от боянските сараи ,затова той се е оттеглил временно но не заради гражданите,имало недоумение в някои посланици от ЕС и ..ДРУГИ,въпроса е..кои са другите!?
отговор Сигнализирай
181
raq
преди 11 години
Харесвам 6 Не харесвам 1
Абе, тук да не се прехвърли контингента от някой секс форум?
отговор Сигнализирай
180
Анонимен
преди 11 години
Харесвам 21 Не харесвам 3
Сега се прибирам от там и бяхме много повече от вчера,как преброихте 6000...Като вчера -10000,а днес много повече...Питайте какво се случи на колата на 7дни...Питайте какво викаха хората_предимно"Червни ***"...Защо не пишете истината?
отговор Сигнализирай
Новини