IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Протестът. Ден трети


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

317
simar
преди 11 години
Харесвам 7 Не харесвам 1
Боже Господи!!! Гледате ли какво се случва по канал 3? Аз съм в тотален шок, загубих ума и дума... Атака са най-мутренската политическа организация, която е съществувала някога!
отговор Сигнализирай
316
London calling
преди 11 години
Харесвам 7 Не харесвам 2
Патилане много си прав. Аз напуснах България на 21 години,сега съм на 44. Представяш ли си ако трябваше да чакам.Искренно ти пожелавам при теб нещата да са други,да не чакаш трохи нито от едните нито от другите. Ако по този начин продължаваш да мислиш значи има надежда.Успех!
отговор Сигнализирай
315
Анонимен
преди 11 години
Харесвам 6 Не харесвам 0
Сидер ага кво прави посред нощите у парламента, та се бие с протестиращите там? Да не го е сбъркал със стриптийз клуб?
отговор Сигнализирай
314
Zdrav
преди 11 години
Харесвам 5 Не харесвам 3
Браво на София и всички които не са от малоумното и платено естество на П***tИЛ***н4ц !
отговор Сигнализирай
313
Bolen
преди 11 години
Харесвам 3 Не харесвам 3
Мутрите на БОЛЕН атакуват останалите протестиращи пред парламента!!!!!!!!!!!!!
отговор Сигнализирай
312
do П@tИЛ@н4ц
преди 11 години
Харесвам 2 Не харесвам 3
311
Анонимен
преди 11 години
Харесвам 6 Не харесвам 2
Само психари тука
отговор Сигнализирай
310
Одисей 1
преди 11 години
Харесвам 0 Не харесвам 2
456 що за извратеняк си за да разсъждаваш по този начин , явно за теб нормалните образовани хора са лоши , столипиново ти трябва на теб Столипиново и чалга , ***
отговор Сигнализирай
309
DO П@tИЛ@н4цA
преди 11 години
Харесвам 1 Не харесвам 1
308
London calling
преди 11 години
Харесвам 4 Не харесвам 2
До lolЗащо ли. През онези години ни беше писнало от комунисти,знаехме че лесно няма да пуснат хранилката и знаехме че ще се превъплащават в различни цветове и имена.И така си стана. Но върхът на върховете беше циркът герб който беше съставен от най-пропитите *** които се правиха на други.БСП са мекерата но освен че крадяха даваха по някоия троха на тебе,родителите ти и обръщаха внимание на проблемите. Герб разбиха държавата на пух и прах и сега все още хленчат.
отговор Сигнализирай
Новини