IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Чиновничка взела 90 000 лева бонус за година


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

52
Наглеци и некадърниц
преди 11 години
Харесвам 30 Не харесвам 1
Към форума: Обърнете внимание, става въпрос за "директор на Дирекция"! Експертите по времето на ГЕРБ до 2012 г. бяха със заплати: старши експерт - 450 лева; младши експерт - 350 лева, осем часа на бюрото и винаги под ръка на тъпите директори и началници. В крайна сметка в министерствата няма вече читави експерти, но директорите и началниците са там, несменяеми! Ето затова ще бъдем на този хал! Да се закрият всички министерства! Законите, които пишат "експертите" само пречат! Некадърници!
отговор Сигнализирай
51
Анонимен
преди 11 години
Харесвам 29 Не харесвам 0
Нали имаше закон за бонусите или той важи само за общите работници
отговор Сигнализирай
50
Анонимен
преди 11 години
Харесвам 9 Не харесвам 0
malko sa. da be6e vzela pove4e.
отговор Сигнализирай
49
Анонимен
преди 11 години
Харесвам 23 Не харесвам 0
е сега разбрахте ли че администрацията от министерства агенции и общини си защитава правата на протеста - и не я еня че ония дето наистина бачкат седят гладни щото са сниска производителност на трудаи понеже ще има много нахалници дето ще се плюнчат за нормолните държави- като ми покажете една нормална държава в която чиновниците са с най-големи заплатиаз ще дойда на протестае сега това е принцип в изостанали обикнавено арабски азиатски или африкански държавии да ви пикам на "нтелигентите"
отговор Сигнализирай
48
Богата държава
преди 11 години
Харесвам 29 Не харесвам 0
ГЕРБ толкова са крали че не е останало и за другине.Трябва да имаме богата държава, 23г се източва и пак ива.
отговор Сигнализирай
47
су35
преди 11 години
Харесвам 14 Не харесвам 1
Този на снимката има над 200 автомобила които работят из цяла Европа.Има хотел "ЧАИРА"с гаражи, намираш се на околовръстния път на Пловдив.И това му е третия мандат като депутат.
отговор Сигнализирай
46
pet
преди 11 години
Харесвам 6 Не харесвам 9
Ами щом си ги е заслужила жената, защо да не ги вземе?На вас ако ви ги дадат няма ли да ги вземете?
отговор Сигнализирай
45
Анонимен
преди 11 години
Харесвам 7 Не харесвам 7
Това е много тъпо сравнение с депутатска заплата. Ами тя нищо да не е правила цялата година, пак ще е свършила повече работа от един депутат.
отговор Сигнализирай
44
Анонимен
преди 11 години
Харесвам 18 Не харесвам 0
Незабавно да ги върне! Нали няма пари в държавата? Безсрамници!
отговор Сигнализирай
43
sergei
преди 11 години
Харесвам 25 Не харесвам 0
Срамота. Нагли крадци
отговор Сигнализирай
Новини