IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Окървавиха жълтите павета


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

332
-Avitohol-
преди 11 години
Харесвам 22 Не харесвам 8
абе къде е Мишо Шамара и бандата бабички да пазят парламента от тези хулигани?
отговор Сигнализирай
331
basiprostotiata
преди 11 години
Харесвам 6 Не харесвам 1
До Карамочаков - ходи се ***!
отговор Сигнализирай
330
Простакът
преди 11 години
Харесвам 10 Не харесвам 3
"Председателя на парламента Михаил Миков призова всички депутати да не ходят на работа утре, докато не се създаде нормална обстановка за работа"Е това го няма никъде! Когато някой не е доволен от работата ти, и ти го казва или показва, ти му се сърдиш и казваш, че няма да ходиш на работа докато не спре да ти казва или показва, че не си вършиш работата, вместо да се поправиш или да напуснеш!
отговор Сигнализирай
329
basiprostotiata
преди 11 години
Харесвам 8 Не харесвам 0
Баааа Сииии Простотията!
отговор Сигнализирай
328
basiprostotiata
преди 11 години
Харесвам 7 Не харесвам 4
както навремето каза един червен лидер: време е да дойдат ТАНКОВЕТЕ!по жълтите павета, поворот към сградата на парламента и - мощен ЗАЛП!
отговор Сигнализирай
327
Анонимен
преди 11 години
Харесвам 14 Не харесвам 7
Незнам какво още ги бавят тия герберасти ? Бой и арести мамицата им платена !
отговор Сигнализирай
326
румен221
преди 11 години
Харесвам 13 Не харесвам 13
Командването на протеста, очевидно и по-добро от това на полицията!- Палки така и не видях, а "мирно протестиращите" софийски "интелигенти" сами си разкъсват дрехите един-други и хвърлят красиви камъни по себеподобните и полицаите... - Явно журналетата не са били родени тогава, когато се използваха палки, или се взират твърде много в панталоните отпред, на мъжете с униформи - От ГЕРБ са изпаднали в хистерия и явно са решили, че искат властта на всяка цена и няма да се срат пред някаква си кръв или трупове!!!.
отговор Сигнализирай
325
Анонимен
преди 11 години
Харесвам 14 Не харесвам 11
"...протестиращите скандираха срещу актуализацията на бюджета..." - какво разбира *** от кладенчова вода?
отговор Сигнализирай
324
Анонимка
преди 11 години
Харесвам 13 Не харесвам 5
До кога нашите "уважаеми" управляващи ще продължават да мислят само и единствено за себе си? Какво е необходимо да направим за да разберат те, че народът е буден и не иска статутковото да продължава да бъде на власт. Какво бъдеще ни чака нас, младите, в България? Това е просто абсурдно. Абсурдно и жалко. Това е животът в България, за съжаление. Да кажем НЕ на мафията в България!
отговор Сигнализирай
323
Анонимен
преди 11 години
Харесвам 16 Не харесвам 7
Кога ще разберете, че протестиращите не искат нито БСП, нито ГЕРБ, нито който и да е от досегашните ненаядени ***?Стига сте писали глупости, червени мишки, никой не иска даювръща Борисов, искаме да ви ИЗРИНЕМ, защото сте чума за България.
отговор Сигнализирай
Новини