IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Манолова опита среща с протестиращи, освиркаха я


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

148
иванс културни
преди 11 години
Харесвам 7 Не харесвам 8
С КУЛТУРНИ, ОБРАЗОВАНИ И МИРНИ ХОРА ОТ ПРОТЕСТА НЕ МОЖЕ ДА РАЗГОВАРЯ ЕДНА ЖЕНА ДЕПУТАТ. ПРОТЕСТИРАЩИТЕ РАЗБИРАТ САМО ЕЗИКА НА КАМЪНИТЕ ,ДОМАТИТЕ И ЕДНА ДУМА ОСТАВКА.
отговор Сигнализирай
147
Анонимен
преди 11 години
Харесвам 13 Не харесвам 1
Това се казва политически мазохизм
отговор Сигнализирай
146
Muncho
преди 11 години
Харесвам 7 Не харесвам 3
Господин Йовчев, утре ще излизам в центъра на София.Пратети ми десетина полицаи!Да не пропусна за довиждане -ОСТАВКА!!!
отговор Сигнализирай
145
Анонимен
преди 11 години
Харесвам 9 Не харесвам 8
Има само един единствен, който печели от възможно най-скоро провеждане на изборите. Това е Бойко Борисов и неговата "партия" ГЕРБ.Електората му се топи всеки ден, партийката му се дели на парчета, които заявяват независимост, а главните му играчи са окаляне целите - от краката до ушите. След някой и друг месец, ако има честно правосъдие, доверените му хора ще започнат да ги вкарват и по затворите, защото са вършили престъпления. При това положение на тях им върши работа само ОСТАВКА на властта
отговор Сигнализирай
144
typipros1
преди 11 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
за коментар 174 този който ми е сложил - да си вземе 1 тубичка вазелин за" всеки случай"
отговор Сигнализирай
143
Радой
преди 11 години
Харесвам 15 Не харесвам 2
До ha --130 ;Много добре знаем какво е комунизъм.След ДЕВЕТИ ни беше натрапен от Окупационата армия на СССР. За 2месеца убихте 30 000 интелигентни и заможни хора.От 90%частни стопани създадохте 100% наемни работници.Окрадохте всичко.От наи бедни станахте най-богати.Оставихте $12милиарда външен и25 милиарда вътрешен дълг.А.Луканов обяви мораториум, което сие Фалит на държавата.Жертвите на комунизма в света са около 150 милиона.Това е подаръка на Сталин.
отговор Сигнализирай
142
typipros1
преди 11 години
Харесвам 1 Не харесвам 1
До nexusssLEXUS ЗА 1 милиард бих ти отговорил на всички въпроси
отговор Сигнализирай
141
САМО БКП
преди 11 години
Харесвам 6 Не харесвам 2
САМО БКП партията на масоните и идейте !! колко сте другари -смяната започна-почвайте с плюсовете
отговор Сигнализирай
140
ГЕРБ
преди 11 години
Харесвам 10 Не харесвам 9
Само ГЕРБ! Давай, бойко, с теб сме! Ти бачкаше само, имаш нови фенове вече, мани ги тия ***, дето си возят гъ*овете по новата ТИ магистрала и ти се подиграват!
отговор Сигнализирай
139
bаriеrа_61
преди 11 години
Харесвам 8 Не харесвам 11
До СТРАНДЖАТА IIIИскам отново Герб на власт и не бих се спрял пред нищо !Дори и пред това да ти прегриза врата !Скоро се връщаме и тогава за вас започва истинска вартоломеева нощ !Само глад за този народ ! Това заслужавате !Прав е Бойко като каза че сте лош човешки материал и ви сравни с неговите кучета ! И точно каза - ставайте овчари,садете картофи,палете се,убивайте се,това е естествен подбор и само чатала трябва да ви е на врата имитации на хора. Поклон на Бойко за тези думи !
отговор Сигнализирай
Новини