IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Декларации "за" вота на недоверие на #ДАНСwithme 110


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

13
активен
преди 11 години
Харесвам 26 Не харесвам 5
България загива. И всичко е последствие управлението на един луд- Бойко Борисов.
отговор Сигнализирай
12
Анонимен
преди 11 години
Харесвам 10 Не харесвам 1
А бе къде е Прокпи*****, ирландската пастирка и оная другата без ушанката?
отговор Сигнализирай
11
Анонимен
преди 11 години
Харесвам 16 Не харесвам 3
TEZI PLATENI OT MUTRITE BORISOV I CVETANOV OTKACHALKI NQMA LI KOI DA SPRE PROSTOTIQTA IM NAI NAKRAQ????
отговор Сигнализирай
10
Анонимен
преди 11 години
Харесвам 20 Не харесвам 3
очаквам утре Мира Радева да направи социологическо проучване колко човека са вдигнала 2 ръце в 18.30 както призовават гербавите. резултата по нейната методика няма как да е по-малко от 7 милиона души
отговор Сигнализирай
9
Godo до К3 зрител
преди 11 години
Харесвам 13 Не харесвам 0
Това, както точно го нарекохте, паве с романтично развята оредяла дълга коса ( по-често я връзва на опашка) е постоянния интервюиран от "титаните журналисти" на канала. Той и в Либия е бил и е бягал от там , "търчейки по пистата след самолета" (негови думи), защото не бил съгласен с диктатурата на Кадафи. Та, това за турските гробища са цветенца, в сравнение с фундаменталните му съображения по всички въпроси . Типичен протестиращ.
отговор Сигнализирай
8
Анонимен
преди 11 години
Харесвам 2 Не харесвам 0
13 за Народното събрание сега чувам но катедралата Св.Александър Невски наистина е построена върху турско гробище това е била най-високата част на града и не случайно и по нататъка е онова страшно бесило извън град на което са обесили Левски.
отговор Сигнализирай
7
БГ
преди 11 години
Харесвам 18 Не харесвам 1
Ако декларациите се ядяха,щях да пиша по една всеки ден.
отговор Сигнализирай
6
Godo
преди 11 години
Харесвам 21 Не харесвам 3
Каква стана тя? Нали щяха да идват студентите днес? Май не искат да припознаят нито протеста, нито "Протестна мрежа". Сега вече е лесно! Няма да се ходи по улици и площади, просто в 18:30 където и да си по света, си вдигаш едната от двете с ръце. И готово, протестирал си!
отговор Сигнализирай
5
К3-зригел
преди 11 години
Харесвам 5 Не харесвам 2
В отговор на противните отходни въпроси, задавани от репортера Денис Ахмедов едно беловласо и дългокосо паве заяви, че сградата на Народното събрание е построена върху турско гробище, от където са завладелите Народното събрание тъмни сили. За Отходния тава е без значение (този канал вече се превръща в химическа тоалетна), но представете си как ли се е почувствал Денис Ахмедов, ако е от турски произход. У мен, християнина, казаното от павето и самото паве предизвикват погнуса.
отговор Сигнализирай
4
Анонимен
преди 11 години
Харесвам 4 Не харесвам 9
6 щом мерната единица ти е блок си ми ясен
отговор Сигнализирай
Новини