IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Интересува ни публичната роля на Пеевски, не личността му


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

38
една
преди 11 години
Харесвам 1 Не харесвам 0
Радане....или ти си *** или взимаш хората за прости. Ами то публичната му роля се определя от личността му. Двете са взаимосвързани. И дори първоизточника на всички злини е личността му. Наистина много нагло.
отговор Сигнализирай
37
ттт
преди 11 години
Харесвам 2 Не харесвам 0
На мен лично Пеевски ми е много противен. Още по-противна ми е майка му. Но имаш ли някакви конкретни обвинения срещу него? То и ти си ми противен, но поне за сега, не те обвинявам в нищо.
отговор Сигнализирай
36
льольо
преди 11 години
Харесвам 0 Не харесвам 3
няма да бъдете партньор на гробарите,слуги ще им бъдете!
отговор Сигнализирай
35
ГЛАС НАРОДЕН
преди 11 години
Харесвам 1 Не харесвам 2
КОЙ (КОИ) И ЗАЩО ТОЛКОВА МНОГО СЕ СТРАХУВА/Т ОТ ПЕЕВСКИ ???
отговор Сигнализирай
34
Анонимен
преди 11 години
Харесвам 7 Не харесвам 7
ТОЗИ ОТ КЪДЕ ГО ИЗКОПАХА - ПЪРВО ДА СЕ НАУЧИ ДА ГОВОРИ НУЖЕН МУ Е ЛОГОПЕД
отговор Сигнализирай
33
Genov
преди 11 години
Харесвам 3 Не харесвам 2
До rumen221Тебе още ли не са те прибрали!?!? Пии си хапчетат бе човек.
отговор Сигнализирай
32
rumen221
преди 11 години
Харесвам 9 Не харесвам 8
Гледам и какво виждам...- Реформатолския блок (...но какво ще реформират и те не знаят - либерализма или комунизма) са само доста влошено издание на РЗС....- Не знаят какно искат, но... са много "притив", мразят искренно (но не знаят точно какво) и искат само три неща...:- ВЛАСТ, ВЛАСТ И ВЛАСТ...!!!Не знаят какво ще я правят но я искат... (Така им бил каза "Буда").
отговор Сигнализирай
31
Анонимен
преди 11 години
Харесвам 9 Не харесвам 3
Кутевци обаче, са инструктирани, само в теми на ГЕРБ да плюят, явно РБ е проект за обслужване на същите интереси...
отговор Сигнализирай
30
Анонимен
преди 11 години
Харесвам 9 Не харесвам 4
Рамадане, лъжеш като Настрадин ходжа! Само за да заАпете кокала ще се коалирате и с Дявола!
отговор Сигнализирай
29
hidko
преди 11 години
Харесвам 8 Не харесвам 4
Много интересна позиция зае Кънев в един от сутрешните блокове. Питаха го, няма ли на същия принцип да сезират КС за неконституционалността на партията ДПС. Навремето КС пак не реши случая, а гласовете отново бяха 6-5-1. Кънев обаче каза, че това била приключена работа и не се налагало да се повдига отново. Е, как така, за Пеевски може да се повдига отново, а по другия случай не може. И двата пъти няма решение на КС и въпросът остава да виси. Отговора е един - правят се на интересни за пред нас.
отговор Сигнализирай
Новини