IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Само една сила, която може да промени човека - любовта


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

11
10-е божи заповеди
преди 11 години
Харесвам 4 Не харесвам 4
На 19.02.2010 Сър Елтън Джон заяви, че "Исус е бил чувствителен и суперинтелигентен гей".И направи човек по своя образ и подобие:Те(поповете) са непорочни и жена не са докосвали.Само....мъжко,мъжко и пак мъжко до припадък!
отговор Сигнализирай
10
No 7.
преди 11 години
Харесвам 2 Не харесвам 4
Дедо попе, не прелюбодействай! Уважение е правилната дума. А любовта е под юргана с жената...
отговор Сигнализирай
9
Анонимен
преди 11 години
Харесвам 3 Не харесвам 3
баба гуси от кой манастир беше?! внимавайте какво целувате по празниците...
отговор Сигнализирай
8
Анонимен
преди 11 години
Харесвам 5 Не харесвам 1
Нещо тази сила много дефицитна напоследък, що ли?
отговор Сигнализирай
7
ЕМ
преди 11 години
Харесвам 4 Не харесвам 7
Сега за поповите е жътва.
отговор Сигнализирай
6
Мила
преди 11 години
Харесвам 11 Не харесвам 5
Много истински и човешки думи.
отговор Сигнализирай
5
да
преди 11 години
Харесвам 11 Не харесвам 12
Религиозните празници са залъгалки за глуповати хора.Религиите са тотален нонсенс. Чиста проба узаконени суеверия, експлоатиращи хорските слабости, страхове, необразованост и склонност към предразсъдъци. Психиката на човек е устроена да действа автоматично и без да мисли, затова и подобни залъгалки като религиите хващат дикиш и в 21 век.
отговор Сигнализирай
4
Даола
преди 11 години
Харесвам 6 Не харесвам 2
Не любвта и преклонението пред божества ни прави хора. Трябва да обичаме освен близките си и други хора - хора, които ценим заради техните човешки качества, а не заради собствения си интерес. С думата любов днес се спекулира в песнички и медии - това чувство не е чест гост в душата, затова, когато се случи да се опитаме да го пазим и сгряваме, за да трае малко по-дълго.
отговор Сигнализирай
3
Анонимен
преди 11 години
Харесвам 14 Не харесвам 2
Това е най-достойният служител на църквата, сред тези, които познавам. Бог да удължи дните му, за да се знае, че има и свещенослужители с чисти помисли и сърца. Колкото и всекидневно да се натъкваме на противното.
отговор Сигнализирай
2
Пастафарианец Храбър
преди 11 години
Харесвам 5 Не харесвам 18
Като му гледам алкохолните дисаги под очите, голяма лИбов към чашката струи от Дедо Поп...
отговор Сигнализирай
Новини