IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Пламенчо, юначе!... пламенно реди аптекарят Кольо


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

32
rokoboko
преди 11 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
31
Анонимен
преди 11 години
Харесвам 7 Не харесвам 2
тоя да си смени дилъра
отговор Сигнализирай
30
анонимен
преди 11 години
Харесвам 1 Не харесвам 11
след оставката,,какво ще правиш,или чакаш да се де наредиш на масата,,затова викате,като човека казва,че никога не е бил комунист,но от бивши комунисти,който плюят себеподобните си няма край и граници.
отговор Сигнализирай
29
СС
преди 11 години
Харесвам 22 Не харесвам 2
Кольо, ***! :)*** като идола си...ОСТАВКА!
отговор Сигнализирай
28
Анонимен
преди 11 години
Харесвам 17 Не харесвам 2
Орешарски, каква дрога му дадохте на тоя папардак? Трябва да е някоя неизвестна забъркана на Позитано.
отговор Сигнализирай
27
гешев
преди 11 години
Харесвам 16 Не харесвам 3
всъщност дядката с психическите проблеми е типичен пример за "здравната реформа" на "пламенчо юначекатоголоохлювчеинатче"
отговор Сигнализирай
26
Анонимен
преди 11 години
Харесвам 14 Не харесвам 1
Ей заради такива изтрещели папардаци като тоя мръсната клика БСП-ДПС са отново на власт.То бива да си зомбиран, ама това на нищо не бива вече.
отговор Сигнализирай
25
гешев
преди 11 години
Харесвам 12 Не харесвам 3
алцхаймер с остра форма на деменция и подлизурство! истински пример за липсващото ни здравеопазване!
отговор Сигнализирай
24
чичо Пенчо
преди 11 години
Харесвам 14 Не харесвам 2
Да, обемисто му е творчеството на др. Кольо Колев. Освен Сливенско и Ямболско, той е пресидял и в Старозагорският край. Но не в самата Стара Загора, а малко по на югоизток, на около 40 км, в гр.Раднево. Но не като фармацевт, или работник в Мариците, а като пациент в една клиника за лечение на хора с психически проблеми/ иначе казано Радневската лудница/. След като ги избие на стихоплетство, ги изписват да творят в домашна обстановка. Даа, понякога любовта към литературата приема грозни измерен
отговор Сигнализирай
23
Анонимен
преди 11 години
Харесвам 18 Не харесвам 3
Ода за един "достоен" премиер от един изкукал и зомбиран пенсионер.
отговор Сигнализирай
Новини