IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Бедните стават все по-бедни, а богатите - по-богати


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

137
:)
преди 11 години
Харесвам 2 Не харесвам 4
Социализъм, но от скандинавски вид :)А то там си е чист хибрид, така че истината е винаги по средата.
отговор Сигнализирай
136
Див аграр
преди 11 години
Харесвам 11 Не харесвам 5
В тоталитарна Сирия, търговецът на едро и дребно, има право да сложи НЕ ПОВЕЧЕ от 10 % надценка на плродаваното или произведеното. На 3-тия път, ако го заловят, му отнемат до живот на него и 3 поколения след него правото да са търговци.Могат да бъдат само наемни работници или служители. Много недемократично, нали? А у нас, надценки 300% са нещо нормално, 100% надценка е просто задължителна. Надценката у нас е толкова % , колкото не го е срам да сложи търговеца, и на никой не му пука от това.
отговор Сигнализирай
135
ко ми пука
преди 11 години
Харесвам 6 Не харесвам 12
аз съм си нарязал трушийката и си пийвам ракийката който му се работи да оди на запад
отговор Сигнализирай
134
Анонимен
преди 11 години
Харесвам 3 Не харесвам 3
Abe ima li maje v taq darjava ili samo ***?? Mazohisti takiva, napravete neshto po vaprosa
отговор Сигнализирай
133
Анонимен
преди 11 години
Харесвам 29 Не харесвам 3
Ако някой все още не е наясно ,че живеем в бананова държава с ясно изразена колониална външна политика и икономика, значи е ***. Нещата ще стават още по-зле.
отговор Сигнализирай
132
Mario Ballotelli
преди 11 години
Харесвам 27 Не харесвам 5
Средната класа ,ако въобще я има у нас не вижда никакви възможности за реализация у нас и масово емигрира,тук остават" големите бизнесмени" -около 2 % от народа и най-бедните и нискообразовани -малцинства,пенсионери и т н. Какво бъдеще я чака страната направо не ми се мисли........
отговор Сигнализирай
131
***
преди 11 години
Харесвам 6 Не харесвам 5
Не съществува такова нещо като "социалистическа организация на труда". Социализма се занимава с преразпределение на благата: "от всекиго според възможностите - всекиму според потребностите. Проблема е че "социалистите" заграбват труда на трудещите се и хвърлят сус пай на ***. Това е причината за упадъка на обществото.
отговор Сигнализирай
130
Анонимен
преди 11 години
Харесвам 12 Не харесвам 5
До интернет лумпенТака си е... След капитализма остават само горчиви спомени. Справка ИСТОРИЯТА. Всеки опит за забогатяване на чужди гърбове се е наказвал с мноооогоооо кръв и паднали глави.
отговор Сигнализирай
129
ANTIBANKER
преди 11 години
Харесвам 2 Не харесвам 6
До 140 Тия ги разправяй на някой друг. Ако не е социализъма няма да има почва за развитие капитализма. Щот едното създава другото разграбва и руши. Проблема е, че парите са буен атов жребец, който ако не можеш да яздиш те хвърля.
отговор Сигнализирай
128
Мунчо
преди 11 години
Харесвам 5 Не харесвам 1
Не мога да си спомня кой беше този Едноличен търговец, наречен КНСБ???!!!
отговор Сигнализирай
Новини