IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

"Ранобудните студенти" се разграничиха от окупацията на СУ


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

33
Заспал студент
преди 11 години
Харесвам 29 Не харесвам 1
До студентМладежо, изявлението Ви показва колко сме го закъсали. Галилео Галилей умира от естествена смърт в дълбока старост. Като гледам колко сте простички ума ми не побира какви са тези претенции.
отговор Сигнализирай
32
Анонимен
преди 11 години
Харесвам 17 Не харесвам 2
Трябва да бъдат изкарани незабавно и осъдени на 2 седмици обществено полезен труд. Само че, ректор Илчев едва ли ще позволи, защото е шушумига и страхлив пикльо!
отговор Сигнализирай
31
Анонимен
преди 11 години
Харесвам 24 Не харесвам 5
Трябва сега МВР да хване тия 10 души и да ги прибере в 2-3 патрулки!
отговор Сигнализирай
30
???
преди 11 години
Харесвам 25 Не харесвам 4
През 21-ви век на разни напушени пикльовци "Ранобудните студенти" ли им казват..........я къш бе смешници....... !
отговор Сигнализирай
29
ognyanz
преди 11 години
Харесвам 18 Не харесвам 0
До студент: Това, което отива към гибел е собственото ви образование. Ако доживеете до сто години (пожелавам ви го) може и да го разберете.
отговор Сигнализирай
28
студент
преди 11 години
Харесвам 5 Не харесвам 36
Преди стотици години Галилео Галилей е запален , защото е казал, че земята се върти. Сега всяко дете знае, че е така. Тези честни, искрени и наивни студенти казват, че това правителство на БСП-ДПС-Атака-ДС водят страната към гибел. Това е вярно, но повярвайте сега, а не след сто години.
отговор Сигнализирай
27
ognyanz
преди 11 години
Харесвам 9 Не харесвам 1
До 27: Това, да влезе полицията в университета, го чакат и бат' Бойко и Мигленка Кунева. И тъй като го чакат, няма да стане. Да се оправят. Полицията ще влезе само ако има оплакване от ректора, а той няма да подаде оплакване, защото си пази удобния стол и се прави на демократ първо качество. Затова няма да се оправят. Тези "нови ранобудни" да го обърнат университета на хотел и да дават стаи под наем, поне ще изкарат някий лев.
отговор Сигнализирай
26
Анонимен
преди 11 години
Харесвам 25 Не харесвам 2
Няма ли власт в тая държава? Какво още чак полицията и прокуратурата,че не е изхвърлила тези смръдлювци от сградата?Кой ще заплати разходите на тези студенти,които днес не успяха да се явят на изпит?Цацаров,Йовчев,спите ли,глухи ли сте.........Ба си скапаната държава!
отговор Сигнализирай
25
Човек от народа
преди 11 години
Харесвам 3 Не харесвам 11
Това не са "ранобудните студенти", това са други хора, пак от народа.
отговор Сигнализирай
24
Анонимен
преди 11 години
Харесвам 33 Не харесвам 4
СЕГАШНАТА ОКУПАЦИЯ Е НА МЛАДЕЖКОТО ГЕРБ !
отговор Сигнализирай
Новини