IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

"Ал Кайда" набирала бойци за Сирия сред ромите в Пазарджик


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

60
Много жалко!
преди 11 години
Харесвам 36 Не харесвам 1
Ха ха представям си да бяха отишли 10 000 нашенски талибани да се бият от страната на бунтовниците, ще стана доброволец от страната на режима да трепам законно *** без да ме търсят от Женева после :-)
отговор Сигнализирай
59
Анонимен
преди 11 години
Харесвам 16 Не харесвам 0
58
йованчо
преди 11 години
Харесвам 34 Не харесвам 0
В казармата се нагледах на *** ситуации от рода на *** с автомат и *** с граната. Накрая ротния за оръжие им даваше само лопати. Ал Кайдата са се пообъркали. Ако им трябва да се мародерства и краде - цялата махала ще тръгне заедно с бебетата и бременните в 9-тия месец. Ама за война бай *** не става.
отговор Сигнализирай
57
Анонимен
преди 11 години
Харесвам 27 Не харесвам 0
Всъшност МЕГА ДЕНС е пълен със връзкари взимащи тлъсти заплати за нищоправене и ако не са мосадските катси да им подхвърлят по някоя троха са пълни трагедии.
отговор Сигнализирай
56
Анонимен
преди 11 години
Харесвам 31 Не харесвам 1
Най-добрият ром е студеният.
отговор Сигнализирай
55
БГ
преди 11 години
Харесвам 36 Не харесвам 1
Хахахаха! Успех на печелившите! Много са я закъсали с мозъка, ако си мислят, че и един "ром" ще могат да убедят да свърши каквото и да било!
отговор Сигнализирай
54
Анонимен
преди 11 години
Харесвам 15 Не харесвам 0
Вижте, ДАНС нямат вина, че талибаните не ползват фейсбук и мтел! Аз съм обиколил доста ромски гета и ви казвам, че е нужен доста кураж!
отговор Сигнализирай
53
optimist
преди 11 години
Харесвам 35 Не харесвам 0
Бойци не знам, но ***, ако им трябват имаме много.
отговор Сигнализирай
52
er
преди 11 години
Харесвам 34 Не харесвам 1
Най-важното е ,че ще им дадат шанс за реализация и развитие в професия войник, само ще помоля НОИ да не забрави да регистрира Алкайда ,като работодател клас А1 и да стимулира с подходящите програми нарастване на желаещите военната служба - дори на сила да ги записват и изпращат на бойното поле да славят родината си и да научат сирииците как да хващат снаряда във въздуха -преди да се взриви и да се предава за скраб или на битака - втора ръка
отговор Сигнализирай
51
Анонимен
преди 11 години
Харесвам 40 Не харесвам 0
Пак ли чужди служби ни предупреждават? Мега агенцията ДАНС - БОП кво прави? - гледа телевизия или интернет.
отговор Сигнализирай
Новини