IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Орешарски изместил Борисов от първите страници на вестниците


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

109
м,даааа!
преди 11 години
Харесвам 10 Не харесвам 8
Прав е Първанов-правителството се управлява от сем.Грухчеви.Тази година Великден ще бъде втора Коледа!Квик,квик!
отговор Сигнализирай
108
фют
преди 11 години
Харесвам 10 Не харесвам 11
Боце, да не се пръснеш от яд, шопе!
отговор Сигнализирай
107
бай Петко
преди 11 години
Харесвам 14 Не харесвам 4
Въххх, не може да бъде! Веднага ново проучване до постигане на задоволителни резултати!!!
отговор Сигнализирай
106
Сърп и Чук
преди 11 години
Харесвам 13 Не харесвам 9
Как няма да се покачва рейтинга на орешко, като и тук пишете за него! Пробвайте да напишете отрицателен коментар в повечето сайтове, например срещу Моника,Станишев, Доган и особено Пеевски и след 5 минути проверете дали коментара ви е там. Понякога дори цялата новина махат, ако са повече отрицателните мнения! МАНИПУЛАТОРИ продажни за съжаление са повечето собственици на медии!!!
отговор Сигнализирай
105
докога????
преди 11 години
Харесвам 8 Не харесвам 3
простотия БЪЛГАРСКА . ХОРА ЗАБЛУДЕНИ И БЕЗ МОЗЪЦИ силно вярващи да доиде някой да ги ОПРАВИ.500 ГОДИНИ ПОД РОБСТВО ....И ОЩЕ 500 ДОКАТО ЗАПОЧНАТ ДА МИСЛЯТ поне малко.
отговор Сигнализирай
104
Анонимен
преди 11 години
Харесвам 17 Не харесвам 13
Медиите на прасчо пеевски! Пълен бойкот! Да превърнем шунката на пастърма!
отговор Сигнализирай
103
Тошо
преди 11 години
Харесвам 10 Не харесвам 8
най-напред да кажем кои държи медиите и после да говорим,както соц.проучвания,нали ги държат само хора от ДПСи БСП,ПОВЕЧЕ НЯМАМ КАКВО ДА КАЖА
отговор Сигнализирай
102
Христо
преди 11 години
Харесвам 16 Не харесвам 7
"Преса", "Сега", "Телеграф",..........на кого са тези вестници!!!
отговор Сигнализирай
101
морски
преди 11 години
Харесвам 21 Не харесвам 22
Ерата на диктатора Борисов приключи,живота вече тече нормално.
отговор Сигнализирай
100
Неформална
преди 11 години
Харесвам 21 Не харесвам 14
Нормално е рейтингът на Борисов да спадне драстично и този на Орешарски да се покачи. Премиера показва наистина как е добре и колко често е допустимо един премиер, да да се появява в медийното пространство. Не е нужно всяка седмица да се режат лентички и да се отрива нещо.
отговор Сигнализирай
Новини