IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Цветанов брои грешките на МВР в Лясковец


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

41
1
преди 10 години
Харесвам 9 Не харесвам 1
До Анонимен-43,не във фризера ,а в прашките на акушера на жена му ,трябвало да пъхнат бебето,толкова сте заблудени гелбери,че две не виждате,акцията срещу човека глас,пребит по погрешка,семейството от Кърджале по сйщия начен пребито,обещетението от девет милиона,което държавата,трябва да плати на "октопода"Ал.Петров на кого е грешка?можеш ли да кажеш.
отговор Сигнализирай
40
evgeni1234
преди 10 години
Харесвам 0 Не харесвам 3
Заради разкрит спътников шпионаж се случиха доста събития! Статуквото е такова,че и Цветанов и Писанчев и Йовчев,даже и Орешарски са наясно с нещата,колкото-повече за промосадския Борисов .Иначе изгърмя самоФлоров по този парагтаф,но с поставена му диагноза "подкуп с изключително гоолеми размери:".И в Лясковец -пак поради същата причина се направи и акцията.В по-предишни времена се направи и "Едуард Сноудан".Не се заблуждавайте,спътниковите нано-технологии виждат и чуват през железобетон и правят всевъзможни неща.Това е проблема на Американската администрация,че сега и Йовчев казва:"Ще купиме
отговор Сигнализирай
39
Басссси
преди 10 години
Харесвам 14 Не харесвам 0
Цецо,Цецоооооо.....толкова си одухан , че повече няма на къде!!!!!!!!!!!!
отговор Сигнализирай
38
Анонимен
преди 10 години
Харесвам 20 Не харесвам 2
Цветанов може да брои?!? Този човек е пълен с изненади.
отговор Сигнализирай
37
Анонимен
преди 10 години
Харесвам 3 Не харесвам 8
До 1 к.35Да, бе, "Горнооряховската болница", голямо престъпление е, че обвинил лекарите, дето са напъхали бебето във фризепра, бебета мно-о-го дал Господ ! Важното е да обвиняваме Цветанов и за това за което е прав!
отговор Сигнализирай
36
ИСТ
преди 10 години
Харесвам 8 Не харесвам 1
И баба знае че *** се мете от горе на долу. Сега някой иска да мете от долу на горе-така не става- *** пада върху тебе.
отговор Сигнализирай
35
Анонимен
преди 10 години
Харесвам 9 Не харесвам 6
На полицаите това им е работата, ридкована. За съжаление в случая има жертви. Тези поне я смършиха и изпълниха дълга си. Тази мижитурка гербаджийска и подчинените му имат най голяма вина, че не са я свършили когато трябва, избягали са от задълженията си с което са застрашили живота на не малко невинни хора и деца, които всъщност им плащат заплатите. Мишки долни страхливи гербаджийски
отговор Сигнализирай
34
Анонимен
преди 10 години
Харесвам 16 Не харесвам 4
Как да нямаше издънки при ГЕРБ бе, я махнете розовите очила. Само до преди 2 години МВР влизаше в къщите на хората тежко въоръжени и накрая хоп, объркали адреса. И това се повтаряше през 3 месеца. ДА НЕ ГОВОРИМ ЧЕ ИМЕННО ТЕ И КАЛИНЧО СИ ЗАТВОРИХА ОЧИТЕ НА ЗА ТОЗИ ОТКАЧЕН ПРЕСТЪПНИК КАТО СА ПОТУЛИЛИ ЗАЛАВЯНЕТО МУ.А колкото до този на снимката незнам що за наглост е точно той с три висящи дела и още две дето му се пекат да говори за МВР, която самия той източваше през частни фирми.
отговор Сигнализирай
33
Анонимен
преди 10 години
Харесвам 13 Не харесвам 2
тоя наглец още ли говори
отговор Сигнализирай
32
Анонимен
преди 10 години
Харесвам 6 Не харесвам 2
До *** 13Да, бе , "когато трябвало", явно трябвало да застрелят психара, още като малък !
отговор Сигнализирай
Новини