IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Няма да има прошка за купуване на гласове, отсече Бакалов


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

31
Анонимен
преди 10 години
Харесвам 3 Не харесвам 2
Бакалов бий си един шама и ще ти мине,тва със застъпниците не е ли купуване на гласове ? *** без кинти не гласуват батее,а и изборите са на светъл мюсюлмюнси прюзник КОЧ БАЙРЯМ,ДА СА ВИ ЧЕСТИТИ ГЛАСОПОДАВАТЕЛИТЕ,АЗ КАТО ХРИСТИЯНИН СЕ ЧУВСТВАМ УНИЗЕН И НЯМА ДА ГЛАСВАМ,ЯВНО НЯМА БЪЛГАРСКИ ПАРТИИ
отговор Сигнализирай
30
до генади
преди 10 години
Харесвам 10 Не харесвам 3
Аз скоро не съм казвал, но пак ще повторя, само нискоинтелигентен *** като тебе може да подкрепя банкянския Бай ***, доказан мафиот и трафикант на наркотици.
отговор Сигнализирай
29
Пламен
преди 10 години
Харесвам 8 Не харесвам 0
Г - н министре, оставете *** и другия криминален контингент който се използва за купуване на гласове! Погледнете по нагоре там е ключа на бараката! Откога се купуват гласове в България??? Откакто се дават партийни субсидии на партиите! Или с една дума с чужда пита помен се прави. Кой купува! Купуват парламентарно представените партии, а не някакви *** от с. Згалево от снощния репортаж по БТВ. Махнете субсидиите и купуването ще спре. Даването на пари за църкви,чешми е също купуване.
отговор Сигнализирай
28
Анонимен
преди 10 години
Харесвам 3 Не харесвам 4
Оъткакто познавам бесепарите все така приказват. И винаги после купуват гласове. И престъпността те я създадоха, и мутрите, и корупцията. Не го знам какъв е тоя, ама също като бесепар говори.
отговор Сигнализирай
27
Анонимен
преди 10 години
Харесвам 10 Не харесвам 0
Гласуваш не гласуваш е без значение накрая всичко се подправя както е било замислено преди избора
отговор Сигнализирай
26
Анонимен
преди 10 години
Харесвам 6 Не харесвам 1
Този *** дали си вярва -ДС
отговор Сигнализирай
25
Анонимен
преди 10 години
Харесвам 8 Не харесвам 5
След като ДПС и БСП изчезнат,чак тогава България ще тръгне нагоре
отговор Сигнализирай
24
Анонимен
преди 10 години
Харесвам 7 Не харесвам 3
Както написах,че *** купуват гласове,така веднага ми изтриха коментара.*** комунистическата *** сте ДНЕС.Бг
отговор Сигнализирай
23
Притеснен БСП фен
преди 10 години
Харесвам 5 Не харесвам 2
Тоя ся ко?Сестра Галева ли ще арестува,Василев дето обра КТБ или някой друг от БСП?Станишев за това ли емигрира но не към Русия ,а към Брюксел?!
отговор Сигнализирай
22
Анонимен
преди 10 години
Харесвам 11 Не харесвам 0
Тези приказки сме ги чували, чували...Когато не видя по минимум 50 полицая в *** махали и в турските села, да следят дали се продават гласове, няма да го повярвам.Но, не само да стоят и да гледат и чоплят семки, а наистина да следят и да арестуват организаторите.
отговор Сигнализирай
Новини