Как ще плащам бе !?И за това ,че си платих членска карта , а някои ,кранти си печат , *** на Бяло море с данъци на данъкоплатеца!?От вторични суровини предадени книги
отговорСигнализирай
60
Иднудвяну преди 9 години
260
Страшното е, че Държавата упражнява насилие върху собствения ти имот чрез налагане на солени глоби. Излиза, че собственикът е държавата в лицето на общините. На практика, това е изнудване за пари, работа по мутренски. Второ, за вложените пари за саниране щесе плаща, даром няма, както мъчат да ни убедят. Варненския кмет изисква Техническите паспорти тази година, а срокът е до края на 2016 год. Или плащаш технически паспорт ( може и с глоба) или санираш. С една дума - с читал на врата.
отговорСигнализирай
59
До 77 преди 9 години
70
А пък аз се сещам за ноя виц за *** минаващ покрай един обект, откъдето бачкаторите почнали да го подкачат. Накрая нервите му не издържали и той също взел да ги благославял на "кофражисти", "арматуристи", "простаци" и т.н., докато някой не му подсвирнал и закачливо се обърнал към него с: "Ей, гей". Тогава и наш'то момче не му останало длъжно и го уважило с: "О, архитект!"
отговорСигнализирай
58
Анонимен преди 9 години
380
Ахахах, значи хем без данъчни облекчения, хем след т.нар. "саниране" с по-висока данъчна оценка - зер "облагороден" е панелния коптор!Да им е честито на вЕрващите, това си е измама от типа на телефонните, ама организирана на държавно ниво!
отговорСигнализирай
57
Трудовакъ преди 9 години
230
Собствениците на панелки ги съветвам да се допитат до квалифицирани и независими специалисти колко ще им струва подготовката, предхождаща лепенето на стиропор, която описах по - долу и която като обем и цени не се включва в т.н. програма за саниране, която е половинчата, а в този си вид, като смятат да стане - опасна. Едва след като се убедят че същинските мероприятия са им по джоба - може да кандидатстват за облепване със стиропор. Другото означава да участват в приказка с неизвестен край...
отговорСигнализирай
56
359 преди 9 години
311
Комшията над мен си санира външно апартамента преди две години.Всеки ден говорим с него и споделя,че не отчита никаква икономия на електроенергия и плаща дори повече от мен въпреки,че моят апартамент не е саниран.Да не говорим,че от хубавия вид на санировката му не е останало почти нищо-избеляла боя и мръсни пътеки от дъждовната вода текла по стената а стиропора на една от стените му е започнал да се рони... На управляващите едно голямо БЛАГОДАРЯ за добрата,но скъпа и неефективна идея!!!
отговорСигнализирай
55
sparky преди 9 години
110
До Трудовакъ Много точно.Преди години го гледах по dw а това което ще правят тук няма нищо общо.
отговорСигнализирай
54
до г-жата министър преди 9 години
350
Госпожо министър, първи въпрос: защо вие се занимавате с тази измама? Няма ли си министърка на енергетиката? Тя *** и лъже непрекъснато, но все пак е в нейния ресор, ако ще става дума за енергийна ефективност?Втори въпрос. Г-жо Министър, как станахте толкова дебела? От какво? Народа душа под наем носи, а вие тлъстеете и сте станала на *** дебела? От какво така се угоихте, моля?Трети въпрос Защо не теглите заем за къщи на пострадалите от наводнения и урагани, а за доразрушаване на панелки?
отговорСигнализирай
53
Трудовакъ преди 9 години
380
Плевнелиев и Павлова да разкажат подробно как санирането стана в бившата ГДР. Преди да се лепи стиропор, се извърши мащабен, фундаментален ремонт на панелките - електро, ВИК, смяна и укрепване на металните връзки. Конструкторите предписаха мерки за отстраняване на влагата в панелите. Едва след това, след години се извърши последния етап - полагане на външен изолиращ слой, който е индивидуален - според изработката на панелките. Това което са замислили е лудост-изгребват вода с кофи от "Титаник".
отговорСигнализирай
52
Трудовакъ преди 9 години
380
Лудите на стадиона. Преди да лепите стиропор, трябва да укрепите самите панели, металните връзки между тях. Трябва да изчезнат големите фуги между панелите. Самите панели са мокри от десетилетната влага, а саниране става само върху сухи стени. Влагата няма да може да излезе от жилищата, а панелките са предвидени за редовно вентилиране. Много трябва да се извърши, преди да се лепи стиропор. Това е накрая, но така е по-лесно да се краде. Влагата ще улесни корозията и панелите просто ще се сринат.
отговорСигнализирай
преди 9 години
преди 9 години
преди 9 години
преди 9 години
преди 9 години
преди 9 години
преди 9 години
преди 9 години
преди 9 години
преди 9 години