IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Българите се нуждаем повече от всякога от смирение


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

46
DreamTheater
преди 9 години
Харесвам 5 Не харесвам 6
България е хубава страна (както се пее в много песни) ,но никога не е имала късмет.Ако през 1944 година вместо руснаците бяха дошли англичаните-сега наистина щяхме да сме Швейцария на Балканите.Този така наречен "социализъм" освен беднотия и простотия нищо друго не донесе на България.
отговор Сигнализирай
45
Анонимен
преди 9 години
Харесвам 7 Не харесвам 2
До Анонимен 74Смири се бе *** ! Недей да крякаш като бабичка !
отговор Сигнализирай
44
Анонимен
преди 9 години
Харесвам 11 Не харесвам 3
Борисов и закон, ха ха ха. И смирение, пред кого? пред мутрите и олигарсите ли ?Няма да го бъде!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
отговор Сигнализирай
43
Анонимен
преди 9 години
Харесвам 9 Не харесвам 2
Бокич, къде е "българинът" Местан да дръпне една патриотична реч в навечерието на празника?
отговор Сигнализирай
42
Надървен
преди 9 години
Харесвам 2 Не харесвам 2
Аз пък като преместя у ляво и ставам комунист!
отговор Сигнализирай
41
за едни пачки и лайф
преди 9 години
Харесвам 9 Не харесвам 2
за тъпаните смирение дикато пукнат в мизерия. какво по голямо смирение от 200 евро заплата в провинцията.
отговор Сигнализирай
40
Проповед
преди 9 години
Харесвам 17 Не харесвам 1
Смирение или усмиряване на тези дето разграбиха и продължават да я разграбват тази страна, на тези дето крадат от закуските на децата и продължават да мародерстват ,дори от лекарствата на болните и пенсиите на пенсионерите.Министър председателя поне да беше поел ангажимента за малко повече справедливост , защото така както е тръгнало , няма да има на кой да ги чете тези проповеди.
отговор Сигнализирай
39
Анонимен
преди 9 години
Харесвам 11 Не харесвам 4
За какви *** пишеш бре будала, е как за 500 години османлиите не са успели да сътворят един голям град на нашата територия, само махали и чифлици. Благодарение на кой имаш днес цивилизация, градове, училища, университети, дори и тротоар по който да ходиш? На демокрацията ли?
отговор Сигнализирай
38
аз
преди 9 години
Харесвам 15 Не харесвам 3
Ай стига бе! Не може ли поне на 3 март да ни спестите да се блещят мутрите на всякакви българоубийци на първа страница!
отговор Сигнализирай
37
Анонимен
преди 9 години
Харесвам 11 Не харесвам 1
Никакво смирение!България има нужда от :-право на оръжие за всички-пряка власт (закони след референдуми)Само тогава ще си дойдат нещата по местата. Вие искате овци в страх, ние искаме да живеем като хора с достойнство.
отговор Сигнализирай
Новини