IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Българите пак харесват братушките, въпреки Украйна


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

292
Анонимен
преди 9 години
Харесвам 8 Не харесвам 3
Долу Чичо Сам и брюкселските бандити
отговор Сигнализирай
291
Анонимен
преди 9 години
Харесвам 5 Не харесвам 6
възрастните хора над 60 години остават ядрото на подкрепата за руската политика...........разбирай - червените ***
отговор Сигнализирай
290
Анонимен
преди 9 години
Харесвам 9 Не харесвам 4
*** в София където са на яслата реват на умрело
отговор Сигнализирай
289
Сандо
преди 9 години
Харесвам 4 Не харесвам 2
ооо тука тече дискусията оживено .... много добре !Крим замина, Южен поток замина, Украйна е на път да се сбогува, събраха си дяловее на Газпром дето бяха собственост на запада, купиха 40% златото на света последните 3 меца ....... еееее ще има война, не може така да правят
отговор Сигнализирай
288
виж сега
преди 9 години
Харесвам 2 Не харесвам 5
Царска Русия, която ме е освободила няма нищо общо с милиционерската клоака което е Русия сега. КГБ-джуджето даже зачеркна голямата мечта за което са гинали хиляди руснаци - да се превърне Русия в европейска държава от голям ранг. Прати руснаците в Евразийски съюз. Това няма да му го простят никога.
отговор Сигнализирай
287
Анонимен
преди 9 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
A KOGATO E LEGALNO, TO E VALIDNO PRED SADA !
отговор Сигнализирай
286
Божо
преди 9 години
Харесвам 2 Не харесвам 7
До ВасилевВасилев, знам, че симпатизираш на Русия и това е добре, но защо не си против ***, това не го разбирам !!! Ще перифразирам Чърчил, който е казал, че демокрацията е най-несъвършената система за управление, но , за съжаление друга не съществува !!! А плоскочелите *** дори не разбират твоя сарказъм :))) Пожелавам на руснаците да живеят като "***", а на *** желая да се сдобие със съвест, която да го мъчи !!!
отговор Сигнализирай
285
Анонимен
преди 9 години
Харесвам 1 Не харесвам 0
Статия за Путин: 600 коментара...
отговор Сигнализирай
284
да
преди 9 години
Харесвам 1 Не харесвам 2
с империята на злото трябва да се скъсат всички икономически връзки .никакви нови технологии и финансиране. Нека да кушат само картошки с газ
отговор Сигнализирай
283
братя българи
преди 9 години
Харесвам 3 Не харесвам 2
Костов беше казал в едно интервю че докато се делим на русофоби и русофили, а не почнем да си гледаме собствената държава България няма да отлепи от дъното. Еми много е прав.
отговор Сигнализирай
Новини