IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

За Москов важни са пациентите, а не определена болница


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

49
симо
преди 9 години
Харесвам 7 Не харесвам 1
Напълно подкрепям Министър Москов.Лекарите се противопоставят ,защото в много случаи получават париот ЗОК , за които не са си мръднали и пръста.Всички държавни и частни болници те приемат по клинична пътека за около 5-7 дни. В клиниката те държат най- много три дни , има случаи и за един ден ,а теглят пари от касата за целият период.Лечението е на парче.Имаш оплакване от един орган. Преглеждат те криво -лява и те изписват.Връзката на този орган с останалите и пораженията не ги интересуват.
отговор Сигнализирай
48
88
преди 9 години
Харесвам 14 Не харесвам 1
Учител с 40 годишен стаж,от които 10-директор.На последната си длъжност съм подписвал хиляди документи за родители и ученици,включително и дипломи,за което държавата не вземаше нито един лев.Говоря за след 10-ти ноември.Сега,след като съм плащал 40 години здравни вноски,за операция на злъчката болницата ми иска 400 лева/само за консумативи/.Тези,които сме учили безплатно ,а сега учим безплатно техните деца и внуци ни искат да доплащаме.На какво основание?Значи едното може без пари,а другото не м
отговор Сигнализирай
47
Анонимен
преди 9 години
Харесвам 5 Не харесвам 2
За Москов важни са пациентите... по- точно, портфейлът им е от собоено значение. Модерно реформатолско мислене - стар чорбаджийски манталитет.
отговор Сигнализирай
46
до 49
преди 9 години
Харесвам 3 Не харесвам 1
И какво се знае за епилепсията и шизофренията ? Знаят ли нещо за тези заболявания нашите доморасли психиатри ?
отговор Сигнализирай
45
Анонимен
преди 9 години
Харесвам 3 Не харесвам 2
Андреена поиска да маха лекари - НЕЕЕЕЕЕ! колко е лошо БСП!Сега Москов исак да смали лекарската мафия - МРЪСЕН КАПИТалист!айде вие кажете как си представяте реформата?
отговор Сигнализирай
44
Анонимен
преди 9 години
Харесвам 4 Не харесвам 0
за парите на НЗОК питай ДЯнков!
отговор Сигнализирай
43
Анонимен
преди 9 години
Харесвам 2 Не харесвам 1
Не виждам какво му е лошото на д-р Менгеле, благодарение на него науката се е развила и знаем мноог за болести като епилепсията, шизофренията и ред други заболявания. Лоботомията която той е прилагал се е използвала до 70-те години в редица държави и е спомогнала за изучаването на мозъка.
отговор Сигнализирай
42
Анонимен
преди 9 години
Харесвам 1 Не харесвам 1
в Англия е безплано здравеопазването но чаакш месеци за лекарства, прегледи и т.н.
отговор Сигнализирай
41
Анонимен
преди 9 години
Харесвам 1 Не харесвам 3
Ясно е казано"здравеопазване", то е за здлавите, болните - вълци ги яли. Обикновен капитализъм. Интересно е , че дори в концлагера Бухенвалд е имало безплатно здравеопазване.
отговор Сигнализирай
40
Анонимен
преди 9 години
Харесвам 6 Не харесвам 0
Къде са парите от резерва на здравната каса
отговор Сигнализирай
Новини