IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Почина шефът на Агенция "Митници" Ваньо Танов


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

76
Анонимен
преди 8 години
Харесвам 62 Не харесвам 2
Странно... Всички покрай Мишо Бирата си заминават...
отговор Сигнализирай
75
Драган
преди 8 години
Харесвам 16 Не харесвам 2
И какво от това... ?
отговор Сигнализирай
74
Анонимен
преди 8 години
Харесвам 32 Не харесвам 1
До пенсионер:Запомни, Путин не плаща!И куршуми не праща в плик!
отговор Сигнализирай
73
Иво
преди 8 години
Харесвам 49 Не харесвам 11
Митниците отчетоха 2 млрд повече приходи за миналата година. Това са пари които мафията е загубила, та мен лично ме съмнява това да е естествена смърт.
отговор Сигнализирай
72
Анонимен
преди 8 години
Харесвам 18 Не харесвам 49
В този сайт може да разберете , защо в България нищо не става . Ами вижте как се гаврят с паметта на един достоен човек , който е работил и в МВР и в митниците с желание и резултати в борбата с контрабандата . Това е похвата и манталитета на наследниците на мандраджиите . За тях единственото нещо е да могат да крадат .
отговор Сигнализирай
71
Междузв.Войни 2
преди 8 години
Харесвам 46 Не харесвам 4
Започна серията Империята отвръща на удараТъмната сила отне живота на един от борците с/у империята.
отговор Сигнализирай
70
Анонимен
преди 8 години
Харесвам 34 Не харесвам 13
Съвестта го е убила. И алкохолът, в който се е опитвал да я удави, разбира се.
отговор Сигнализирай
69
Анонимен
преди 8 години
Харесвам 41 Не харесвам 3
Повече прилича на замълчаване на знаещите отколкото на инцидент.Явно нещо сериозно се готви да стане...ЩЕ продължим да гледаме и участваме в сериала наречен "България" с почетно участие на великите сили и тъмната власт.
отговор Сигнализирай
68
Анонимен
преди 8 години
Харесвам 43 Не харесвам 3
НИКОЙ НЯМА ДА ГО ПОДМИНЕ ОНАЯ С КОСАТА. БЕЗСМЪРТНИ НЯМА! ВАЖНОТО Е ДА ЖИВЕЕШ ТАКА ЧЕ И ГРОБАРИТЕ ДА ПЛАЧАТ ЗА ВАС! НО ЕДВАЛИ ИМА ТАКИВА МНОГО! ЗА МЪРТВИТЕ ИЛИ ДОБРО ИЛИ ПО ДОБРЕ НЕ ПИШЕТЕ ГЛУПОСТИ! БОГ НЕ ОБИЧА ТЕЗИ КОИТО ПЛЮЯТ! БОГ ДО ГО ПРОСТИ И ЛЕКА МУ ПРЪСТ.
отговор Сигнализирай
67
Анонимен
преди 8 години
Харесвам 50 Не харесвам 1
Оставка на главния архитект на София,оставка на Георги Лозанов,умря Йордан Соколов,умря Вальо Танев-става интересно по високите етажи.Господ взе нещата в ръцете си.
отговор Сигнализирай
Новини