IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Тя: Да се разделим! Той: Забрави! После скандал, нож...


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

26
до: 23,29
преди 8 години
Харесвам 1 Не харесвам 1
Ти да не си Бежанец в България бе бате , не познаваш различните общества в собсвената си Държава , това са Турчеещи се роми(Хорахане Рома), ми можеш и сам да погледнеш в гугъл какво пише
отговор Сигнализирай
25
Анонимен
преди 8 години
Харесвам 2 Не харесвам 0
до 23 - ви интерес на истината при мюсюлманите си е съвсем реда на нещата жената да яде бой, даже и по филмите им го показват. Жената като не иска да се жени - бой, а бащата много чесот и той се включва защото дъщерята му плюе на "честта". И при нас е било допреди половин век така по селата.
отговор Сигнализирай
24
Наблюдател
преди 8 години
Харесвам 2 Не харесвам 0
До Анонимен 27 забрави Ким Ир Сен, Ким Чен Ир, Обама, Бойко Борисов и Цветан Цветанов, за Корнелия Нинова да не говорим, тя е в дъното на нещата........хахахаха
отговор Сигнализирай
23
нонимен
преди 8 години
Харесвам 5 Не харесвам 1
За мен това е ***!Дано да го съди!Такива да не се женят,като не могат да си владеят нервите и да не създават деца да теглят!
отговор Сигнализирай
22
Анонимен
преди 8 години
Харесвам 19 Не харесвам 2
Пък аз мислех, че в новините не коментират турските сериали. Сега сериозно, жалко за младата жена и за детето, но къде са били роднините й, че не са видели що за мъж има? Вчера пишеше, че редовно била посинявана от бой и всички знаели. Е как пък никой не реагира?! Тя баща, брат, други роднини от мъжки пол няма ли? Или при турците си е в реда на нещата жената да яде бой и става проблем само ако се стигне до убийство. Иначе да си я бие колкото си иска.
отговор Сигнализирай
21
ЕИМ
преди 8 години
Харесвам 5 Не харесвам 1
"И двамата са рабоници" пак като не са айляци добре.
отговор Сигнализирай
20
пффф
преди 8 години
Харесвам 22 Не харесвам 0
Е! Щом е пуснал аварийните светлини, всичко e точно...
отговор Сигнализирай
19
Много сте объркани.
преди 8 години
Харесвам 2 Не харесвам 1
18
Анонимен
преди 8 години
Харесвам 20 Не харесвам 4
плодовете на най-мирната религия. ама на джейлян не му пука , на оня сват го чакат още 40 девственици.
отговор Сигнализирай
17
Анонимен
преди 8 години
Харесвам 23 Не харесвам 3
Бахар и Джеилян !Ферхунде и Татко Раза абе ние къде сме !? В България ли !!?
отговор Сигнализирай
Новини