IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Българи се бият за "Ислямска държава" в Сирия


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

63
Анонимен
преди 8 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
"Българи се бият за "Ислямска държава" в Сирия"Да сме наясно: НЕ "БЪЛГАРИ", а български ПОДАНИЦИ!(Не изписвам етноса или религията, за да не ме изтрият!)
отговор Сигнализирай
62
Анонимен
преди 8 години
Харесвам 1 Не харесвам 0
Кой разби разузнаването ни?В началото на престъпния преход .Сега ще им сърбаме попарата на националните ни всеизвестни предатели.
отговор Сигнализирай
61
Анонимен
преди 8 години
Харесвам 3 Не харесвам 1
Трябва да се върне смъртното наказание и то незабавно.
отговор Сигнализирай
60
?!?
преди 8 години
Харесвам 3 Не харесвам 0
Освен, че се бият разказват истории за своите битки за, славата си и всички роми в махалите се надъхват стават вече много нагли. Скоро могат да претърпят някои българин за нищо.
отговор Сигнализирай
59
Пиночет
преди 8 години
Харесвам 6 Не харесвам 0
За да се стигне до написване на тая статия със сигурност това се знае от полицията.Явни антибългарски прояви. Въобще ИМА ЛИ ДЪРЖАВА ?!?!?!
отговор Сигнализирай
58
US ARMY
преди 8 години
Харесвам 2 Не харесвам 5
Историка Божидар Димитров не случайно си мълчи за Християнизирането на ромите по време н Византия , не е удобна Темата за България
отговор Сигнализирай
57
Имат си поддръжници
преди 8 години
Харесвам 12 Не харесвам 0
До Анонимен 87 относно премахването на гетото в ПазарджикАко щеш вярвай, не само еврогейците са срещу, ами и нашите светски турци.Направо е налудничаво, особено от страна на туркините, но ги защитават. Не се погледнат, че те самите не са се покрили и го дават барски - мило им е, че някой заявява такава преданост към исляма. На мен пък ще ми домилее да си изгубят светските свободи, на които вече поколения са свикнали, да видим тогава каква песен ще запеят. Наивници.
отговор Сигнализирай
56
В Индия
преди 8 години
Харесвам 16 Не харесвам 0
Нали Индия беше официално готова да ги приеме?
отговор Сигнализирай
55
Някои
преди 8 години
Харесвам 20 Не харесвам 4
До Анонимен 93Абе, между нас казано, голяма част от турците у нас не са баш турци. И турците в самата Турция им го казват.
отговор Сигнализирай
54
Да варат
преди 8 години
Харесвам 19 Не харесвам 1
Там им е мястото на целия квартал. Да се изнасят барабар с увитите дами.
отговор Сигнализирай
Новини