IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Снимка на нашия посланик в Белгия - хит в нета


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

231
Анонимен
преди 8 години
Харесвам 11 Не харесвам 5
Имитира английската кралица, но вътрешното усещане, манталитета няма как да се скрият. За съжаление за да си на ниво трябва мая, няколко поколения стил....поне едно време БКП имаше школа и са ги учили как да се държат, обличат.
отговор Сигнализирай
230
БРАВО ,БЕ...ХА,ХАА..
преди 8 години
Харесвам 8 Не харесвам 4
МНОГО УСПЕШНО СКАНДАЛИЗИРАТЕ СТРАНАТА НИ...!!!!!ИНТЕРЕСНО ...ЧИЯ Е ИДЕЯТА...??!!!
отговор Сигнализирай
229
кунчо
преди 8 години
Харесвам 8 Не харесвам 2
има една приказка по дрехите посрещат, по акъла изпращат - така че немой бърза още, тепърва набира скорост лелята
отговор Сигнализирай
228
В други сайтове пише
преди 8 години
Харесвам 12 Не харесвам 2
че тоалетът на българката е в цвят "бебешко синьо" - един от цветовете на сезона есен-зима 2017, обявени от института "Пантон". Обаче този цвят е на второ място сред уточнените от този институт /да ви обясня - в началото на всеки сезон този институт постановява кои са най-актуалните модни цветове/. За сегашния сезон на първо място е цветът riverside, описан с думи по следния начин "Тъмносиньо, като дълбоки речни води, гледани през мъгла".Майооо, не си улучила топ-цвета на сезона! Пфу, язък!
отговор Сигнализирай
227
Анонимен
преди 8 години
Харесвам 15 Не харесвам 0
Представете си реакцията на чакащи автобус за работа на спирка ,няма значение веемето
отговор Сигнализирай
226
Анонимен
преди 8 години
Харесвам 24 Не харесвам 2
абе все едно тука коментиращите и по улицата като излезеш та само красавици и стилни дами хаха. Ами жената отразява това от което идва, както и цецка и баце и цецко и т.н. и т.н. Ние трябва да се погледнем в огледалото, това е урока който получаваме от всичките ни "публични личности" и псевдополитици.Това в момента е нацията........погром
отговор Сигнализирай
225
Анонимен
преди 8 години
Харесвам 37 Не харесвам 3
Пари и стил се изграждат за няколко поколения. Какъвто ни лидера, такива ни и "дипломатите", пропадаме в Марианската падина!
отговор Сигнализирай
224
Анонимен
преди 8 години
Харесвам 23 Не харесвам 2
Не е важна стойката, а заплатата , която взема.Май не е "заплата.бг"
отговор Сигнализирай
223
CD
преди 8 години
Харесвам 32 Не харесвам 3
До Ангел Мога да успокоя ,че М. Добрева не е професионален дипломат. Тя бе доведена в МВнР от великия външен министър Стоян Ганев от родния му град Пазарджик, където дотогава тя е била диспечер на автогарата в града. И от там - хоп! - дипломат!!! Но не какъв да е, а само началник. И след толкова години - това е научила, това е резултатът. Тоалетът и е потресаващ, както и самата тя!
отговор Сигнализирай
222
анонимен
преди 8 години
Харесвам 28 Не харесвам 3
Много ви се моля, не критикувайте тоалета. Кифлата си е кифла във всяка опаковка. Дори не знае и как да застане - позата й е на пи....еща крава.
отговор Сигнализирай
Новини