IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Борисов прагматик и с Русия, и с Радев. А пъпната ни връв - в Европа


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

59
Анонимен
преди 8 години
Харесвам 28 Не харесвам 3
ТОВА ЧУДО ОЩЕ НЕ Е ЛИ ИЗЧЕЗНАЛО ОТ ХОРИЗОНТА!!!
отговор Сигнализирай
58
Коча
преди 8 години
Харесвам 16 Не харесвам 3
Гласуваш за СИК ,получаваш Пеевски
отговор Сигнализирай
57
Пенсионер
преди 8 години
Харесвам 5 Не харесвам 27
Голям Ръководител се оказа Борисов! Трудно ще настигне бай Тодор, но добре се справя!
отговор Сигнализирай
56
Анонимен
преди 8 години
Харесвам 11 Не харесвам 3
Прокопиев им наби тежките шамари.
отговор Сигнализирай
55
Коча
преди 8 години
Харесвам 8 Не харесвам 4
Майзер новият вътрешен министър на ГЕРБ,питайте Бойко как очистиха мажа и като къче,душиха го със свински опашки и го биха нечовешки.Възела е полу разплетен а Прокопиев трябва да довърши делото и да смачка мафията на Пеевски и ПЕС
отговор Сигнализирай
54
Стамат
преди 8 години
Харесвам 23 Не харесвам 4
Да си обира парцалите и да се маха тоя!
отговор Сигнализирай
53
Лазаров
преди 8 години
Харесвам 25 Не харесвам 4
Хайде, ген. Радев сви перките на пожарникарското генералче. Да изчезва за винаги, тъкмно ще може да си дочете Винету. Пожарната команда на Боката и физкултурника Цецо е разбита. Тия откраднаха, колкото да построим едно Белене, че и отгоре отива. Ще запомним герберите с далаверските им схеми, че и една банка ошушкаха със Свинян Пеевски, а после народа плати откраднатото.
отговор Сигнализирай
52
Анонимен
преди 8 години
Харесвам 20 Не харесвам 4
Странно, а защо тая "пъпна връв" не ни помогна, когато османлиите извършваха геноцит над българския народ? Или тогава беше по-удобно да си хортуват със султана???? Както го правят и сега де! А ние сме им като прошляци, мотаещи се в краката им, на които им разрушиха промишлеността и ни взеха залъка от устата! А ни хранят с подаяния, които ще секнат в 2020 г. КАКВО ЩЕ ПРАВИМ ТОГАВА, А?????????????????????????????
отговор Сигнализирай
51
Коча
преди 8 години
Харесвам 9 Не харесвам 8
Бойко и ПЕС не можаха да скъсат срасналата пъпна връв със про руската кремълска банда на Пеевски.Бойко и Пеевски са вън,да влизат Манолова и Нинова
отговор Сигнализирай
50
Анонимен
преди 8 години
Харесвам 17 Не харесвам 2
Залюбил е Бойко Цецка Цачева хубавица.И за Цецка милее негова душица. Но не защото има парици, а защото е паметливаи добра в сърцето.И защото има очисини кат небето.
отговор Сигнализирай
Новини