IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Руското посолство у нас: Народът ви спаси българските евреи!


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

21
Анонимен
преди 7 години
Харесвам 13 Не харесвам 10
Руските ***, подкрепящи руските дивашки изказвания са най-големите българофоби и национални предатели.
отговор Сигнализирай
20
Анонимен
преди 7 години
Харесвам 5 Не харесвам 15
Малко история:На 4 февруари 1943-та приключва битката при Сталинград с победата на Червената армия, а останалите живи войници /около 70 000/ на фелдмаршал Паулус са взети в плен.До тогава в България не се е говорело за съдбата на евреите. Когато съава ясно за всички, кой ще е победителя във ВСВ българите се хвърлят да спасяват евреите. Първите влакове с евреи посока Видин и лом започват на 5-ти март 43-та. Мисля, че Сталинградската победа даде кураж на нашите хора. А и Хитлер вече не натискаше
отговор Сигнализирай
19
Анонимен
преди 7 години
Харесвам 5 Не харесвам 1
16 Не се чуди робе , това е така заради такива като теб
отговор Сигнализирай
18
до 15 от славянин
преди 7 години
Харесвам 3 Не харесвам 6
На абсурдистанците единствената сламка, която им е останала, за да не потънат окончателно на дъното на историята е тяхното ''славно'' минало (макар и половината от него да са прекарали в робство)!
отговор Сигнализирай
17
Анонимен
преди 7 години
Харесвам 7 Не харесвам 10
РУСИЯ И БЪЛГАРИЯ СПАСИХА ЕВРЕИТЕ.
отговор Сигнализирай
16
славянин
преди 7 години
Харесвам 6 Не харесвам 9
Чудя се защо след 13,5 години в нато и почти 11 години в ес, абсурдистанците са най-големите мизерници в европа!? Неслучайно техните атлантически ''братя'' на няколко пъти им напомняха, че древноиндийците са бъдещето на Абсурдистан!
отговор Сигнализирай
15
Дежурен трол
преди 7 години
Харесвам 17 Не харесвам 4
Ама как бе другарю?! Русия винаги е добра и никога лоша! Дори когато прави нещо против интереса на България - Русия пак е права и ние проруските *** сме призвани да я защитим, дори на цената да оплюем собствената си родина!
отговор Сигнализирай
14
Анонимен
преди 7 години
Харесвам 6 Не харесвам 14
РУСИЯ И БЪЛГАРИЯ СПАСИХА ЕВРЕИТЕ.
отговор Сигнализирай
13
Кутев
преди 7 години
Харесвам 14 Не харесвам 3
Изчакайте, не бързайте да коментирате! Изчаквайте, бъдете внимателни и всеки ден, ама ВСЕКИ ДЕН си четете опорните точки! Винаги важат само най-последните. Ако някой пише по вчерашните опорни точки и така създава объркване, ще го санкционирам!P.S. Почти оправихме проблема с нередовните доставки на сельодка в тролската стая! Така че дерзайте с още повече ентусиазъм! Ааа, и мийте си чиниите вечер, моля, че сутрин миризмата е неприятна!
отговор Сигнализирай
12
Анонимен
преди 7 години
Харесвам 11 Не харесвам 6
Жалко за великия руски народ и великата руска интелигенция. Сто години оцеляват под игото на най-крайните световни екстремисти.
отговор Сигнализирай
Новини