IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Ангелкова предвижда: Почивката у нас ще стане по-солена!


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

19
Циник
преди 7 години
Харесвам 51 Не харесвам 3
От чиста носталгия и известен патриотизъм...последните години почивах със семейството в Синеморец...Докато хотела беше нов - нещата изглеждаха добре...говоря за Аполония палас..в последните 3 години се "наслаждавахме" от терасата на иначе просторния апартамент на недовършени строежи...плажа (Бута-мята) не знам от кое имаше повече...пясък или фасове.Баните в хотела вече добиват вид на "Балкантурист"...жена ми е права...трябва да помисля за Испания и Гърция.Качеството се повишило? Къде? Къде ***?
отговор Сигнализирай
18
Анонимен
преди 7 години
Харесвам 32 Не харесвам 1
Мафия, оставка
отговор Сигнализирай
17
айде нЕма нужда
преди 7 години
Харесвам 32 Не харесвам 0
Тя не знае откъде вицепремиерът Валери Симеонов има данни, че концесиите са дадени на определени групировки."Ако има някакви съмнения, нека съответните органи да бъдат сезирани", призова министърът на туризма.__________________________________________________________________________Щели да отнемат концесии от Мафията ли ?!И с бронежилетки да ги правят проверките, в извънработно време ще му се случи случка на проверяващия.
отговор Сигнализирай
16
Анонимен
преди 7 години
Харесвам 33 Не харесвам 1
фалит за мутрохотелите и чалгопитеците!!!!
отговор Сигнализирай
15
анонимен
преди 7 години
Харесвам 38 Не харесвам 2
Гладните хотелски кокошки по морето просо сънуват !
отговор Сигнализирай
14
Анонимен
преди 7 години
Харесвам 37 Не харесвам 1
Хангелакова е лицето на бълхарският туризм!С вид на току що насилена кобила!!
отговор Сигнализирай
13
Nightwalker
преди 7 години
Харесвам 50 Не харесвам 2
Много бих желал да разбера къде видя повишено качество уважаемият Министър? Единични обекти, които предлагат добър туристически продукт, не генерализират картината....Най-малко, отидете на закуска в произволно избран хотел *** и се "насладете" на евтиния и оскъден асортимент от храни и напитки. За персонала няма да говорим, там положението е катастрофално... Крайно време е да започнем да говорим истината, госпожо Министър!
отговор Сигнализирай
12
Анонимен
преди 7 години
Харесвам 21 Не харесвам 3
Много по добре е да не почиваш там където работиш затуи да вдигнете цените не да идват само за алкохолния туризъм ами по богатичките
отговор Сигнализирай
11
Анонимен
преди 7 години
Харесвам 39 Не харесвам 1
И безплатно да е на този плаж от снимката кракът ми няма да стъпи.
отговор Сигнализирай
10
дон Мафиозо
преди 7 години
Харесвам 31 Не харесвам 0
Държа възможно най-ниски цени и имам стари клиенти винаги.Алчните печалбари, се набутват на високи наеми, фалират бързо, после бегат по Европата да изкарат пари, дето ще ги дадат за следващия наем за обект следващото Лято.
отговор Сигнализирай
Новини