IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

От днес пенсиите скачат... С 3,8 процента


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

23
Анонимен
преди 6 години
Харесвам 8 Не харесвам 13
По времето на соца парите не стигаха за нищо, особено ако си пенсионер. С 50 лв. пенсия нито на море можеш да отидеш, нито да изкараш месеца. А заплатите масово бяха 200 лв.Като отчетем, че 4 пъти е разликата със сега то се получва, че едно време хората масово са взимали 800 лв. сегашни пари. Ами как се живее с 800 лв?А пенсията е била 200 лв., като минималната е била 144 лв. в днешни пари.И хората масово сега бягат именно от комунистическите доходи. Просто сега границите са отворени.
отговор Сигнализирай
22
Пенсионер от 2011г
преди 6 години
Харесвам 16 Не харесвам 12
Спрете да хленчите.Тук не виждам мнението на нито един пенсионер.Пенсиите зависят от заплати ,стаж и осигуровки.Новите пенсии са по високи от заплатите на някои.Заплати и осигуровки трябва да се вдигат.А най старите хора пенсионирани със 180-200 лв заплата са с мижави пенсии.Как при 200лв заплата да вземеш 600-700лв пенсия?Това ни е наследство от ,,онова време" и няма как да го избегнем.Работете и се осигурявайте че тия със социалната реват най много.И не обяснявайте неща за които сте малки.
отговор Сигнализирай
21
Бате ви Б.
преди 6 години
Харесвам 18 Не харесвам 1
Чудесно,ето аз съм повече от успешен европредседателстващ,даже и пенсията скочи успешно при МЕН!
отговор Сигнализирай
20
Анонимен
преди 6 години
Харесвам 10 Не харесвам 12
Според мен на червените пенсии дето гласуват за БКП трябва да им се дават комунистически пенсии. 36 лв. минимална пенсия и 50 лв. масова пенсия.
отговор Сигнализирай
19
Анонимен
преди 6 години
Харесвам 13 Не харесвам 2
Свърши председателството и пенсиите скочиха!
отговор Сигнализирай
18
Анонимен
преди 6 години
Харесвам 17 Не харесвам 2
Рай за телефонния изнудвач!
отговор Сигнализирай
17
Анонимен
преди 6 години
Харесвам 14 Не харесвам 5
В румъния няма и таван на пенсиите, няма и замразени заплати. А тук само мечтаят за "едно време" и взимат мизерните комунистически доходи.
отговор Сигнализирай
16
Ники
преди 6 години
Харесвам 34 Не харесвам 2
От днес пенсиите СКАЧАТ ???????Баси скока майка !Тъжно за пенсионерите.Тъжно за държавата.Тъжно за журналиста написал статията ....Тъжна история
отговор Сигнализирай
15
Анонимен
преди 6 години
Харесвам 17 Не харесвам 1
Нямаше да има такъв недостиг на средства, ако и 1/15 от комунистическите цехове и заводи, бяха останали, модернизирани и работещи днес. Сега, за нашето поколение е важно, да не следваме стъпките на старото такова.
отговор Сигнализирай
14
Активист на БКП
преди 6 години
Харесвам 34 Не харесвам 2
Скачат,ама дръжки скачат !!! ЧЕЗ и ГЕРБакова още днес взеха увеличението от 7лв 60 стотинки ! Че и няма да стигне. С увеличението на тока ще се вдигнат и останалите стоки ! Ай,честито увеличение !!!
отговор Сигнализирай
Новини