IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Радев най-харесван! 43% смятат, че визитата му в Русия е успешна


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

82
Анонимен
преди 6 години
Харесвам 16 Не харесвам 12
Много ми се иска да му направят импийчмънт,за да може догодина да стане премиер.Герберите сън не спят, как да го очерният. Свърши герберското царство,още малко.
отговор Сигнализирай
81
Анонимен
преди 6 години
Харесвам 15 Не харесвам 11
много добре стои като ПрезидентАми то в "очите" на мравката тапиpa e великан!Какъвто праЗидентът такъв и електората!
отговор Сигнализирай
80
До автентичния
преди 6 години
Харесвам 6 Не харесвам 2
Вашия Трайчо колко получи, че ми е любопитно?
отговор Сигнализирай
79
Автентичен десен
преди 6 години
Харесвам 1 Не харесвам 7
15% от гласувалите за Рундьо са гербери. После нека някои кариеристчета да ми разправят, че ГЕРБ не били комонизди, и че имало разлика между двата клана на ДС - ГЕРБ и БСП
отговор Сигнализирай
78
ШМАТКА
преди 6 години
Харесвам 14 Не харесвам 9
Ееее, я се запрете бе плювачи с плювачите ви! Колкото и да ви е мъчно този човек бил той за вас чорап ,селянин и всякакъв друг много добре стои като Президент и казва много истини от които явно ви боли гъ.за, ама няма как .ТОЙ ЩЕ Е!
отговор Сигнализирай
77
Чума Румъняска
преди 6 години
Харесвам 5 Не харесвам 4
ГЕРБ и БСП - ч у м а рошие!
отговор Сигнализирай
76
Любопитен
преди 6 години
Харесвам 4 Не харесвам 1
Това преди островната криза ли е правено или след?
отговор Сигнализирай
75
Анонимен
преди 6 години
Харесвам 13 Не харесвам 17
Фатмаков ходи да лъска кремльовски обувки и да цуне диpникa Путьoв! Нищо фактически не беше свършил, а е подскачал като пудел за кокълче.На комунистите - фашаги им видейме "многобройния" митинг - има няма 50 моркова накуп!
отговор Сигнализирай
74
Гербав селски бек
преди 6 години
Харесвам 6 Не харесвам 4
Глек гин тиъ въ, шми пишът чи оня със съмулетъ бил най - аресван! Мчи *** кадя на кадя въ! *** нашия Бойку по - гулям мъшкар и инчилигент нема! И ний герберите, сми кът негу - инчилигенчни, въспитъни, гръмотнье и носим най - мудернити анцузье! Наздрави, чуйеци!
отговор Сигнализирай
73
Анонимен
преди 6 години
Харесвам 3 Не харесвам 2
Така наречения рейтинг няма никаква роля за т.н. прогрес на обществото.Докато властта се крепи на малки партийки-патерици с много вождове и малък електорат нещата няма да се оправят. Имаше една басня за орел, рак и щука. Мисля че ако в обществото ни се формират две големи основни партии с ясни програми които да се изпълняват коректно, една лява социална и една дясна консервативна нещата ще потръгнат. Останалото е мижи да те лажем.
отговор Сигнализирай
Новини