IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Работещите в МВР – сред най-добре платените в Европа, уж!


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

15
11
преди 6 години
Харесвам 25 Не харесвам 2
Да взимат. Аз съм за.Така ще има повод за уволнения и затвор когато ги хванат с подкуп :)Даже над 3000лв чисто да взимат.Като ги хвянат с 20 лв подкуп - 1 г. На топло
отговор Сигнализирай
14
Анонимен
преди 6 години
Харесвам 20 Не харесвам 17
Искам да предварително да уточня че нямам нищо общо с полицията, нито имам роднини да работят там и да попитам, в коя държава полицая взема 500? заплата и няма кой да го защити при използване на оръжие при изпълнение на служебните си задължения?
отговор Сигнализирай
13
До 10
преди 6 години
Харесвам 50 Не харесвам 7
Заплатата на полицай не е 600 лева. Дори на делосодителка е по-висока. И на новоназначен не е толкова. Заплатата на полицай е сбор от заплата за длъжност и звание, плюс извънреден труд, два пъти в годината бонус и стаж, който в МВР е два пъти по-платен от колкото този по КТ. Работил съм като оолицай и взимах 1500 лева чисто. Удръжките са само за данък. Осигуровките са за сметка на държавата. А и пари за дрехи 400 лева.
отговор Сигнализирай
12
радио Ереван
преди 6 години
Харесвам 39 Не харесвам 3
Радио Ереван: "Вчера полицаи, преоблечени като бандити, са обрали банка. И са били подгонени от бандити, преоблечени като полицаи.
отговор Сигнализирай
11
чети
преди 6 години
Харесвам 35 Не харесвам 5
До Анонимен 10Държавните служители не плащат данъци и осигуровки и тях им ги плаща народа.
отговор Сигнализирай
10
Безделници
преди 6 години
Харесвам 46 Не харесвам 5
Нагли,мързеливи,корумпирани и алчни безделници! Дори да влезе нормален,системата безотказно превръща всеки човек в безделник.
отговор Сигнализирай
9
Анонимен
преди 6 години
Харесвам 11 Не харесвам 40
Заплатата на полицай е 660 лв на месец бруто.Като се извадят 60 лева данък остават 600 лв чисто.То щото са много високи заплатите, затова не могат да наберат достатъчно кадри.
отговор Сигнализирай
8
скандално
преди 6 години
Харесвам 38 Не харесвам 7
Световната банка вижда истината и я казва а ни я още вярваме на лъжите на полицаите?!
отговор Сигнализирай
7
Анонимен
преди 6 години
Харесвам 7 Не харесвам 12
Честит День Военно-морского флота!
отговор Сигнализирай
6
сега
преди 6 години
Харесвам 45 Не харесвам 2
Най добре платените и най некадърни,мързеливи и корумпирани,държавата им осигури всичко което поискаха а те не работят?!за какво са ни?
отговор Сигнализирай
Новини