IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

375 лв. помощ на семействата на загиналите край Своге


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

58
Новите факти
преди 6 години
Харесвам 7 Не харесвам 0
Фирма на строителен бизнесмен, който през 2013 г. е бил водач на листата на ДПС в Монтана, е полагала асфалта на пътя край Своге. Данните са от Антикорупционния фонд и ще бъдат предадени на прокуратурата.Дружеството Мегаинвест-холд ЕООД е положило асфалтовия износващ слой. Компанията е 100% собственост на дружеството Мегаинвест ЕООД, което пък е еднолична собственост на бизнесмена Цветан Славейков Цветанов, управител и на двете фирми, със спечелени обществени поръчки за над 130 милиона лева.
отговор Сигнализирай
57
Тъпи
преди 6 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Значи и войник ако загине по време на военна служба семейството му ще получи същата сума ?
отговор Сигнализирай
56
13975
преди 6 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
"Тя се отпуска по редаа на Правилника за прилагане на Закона за социално подпомагане, с цел посрещане на инцидентно възникнали здравни и други жизнено важни пторебности. Максималният размер на пмощта е 375 лева." С 375 лв, ако не ги намалят по някакво съображение, ще можеш ли да задоволиш която и да било инцидентно възникнала здравна или друга жизнено важна потребност? Кой е математикът?
отговор Сигнализирай
55
До 55
преди 6 години
Харесвам 9 Не харесвам 2
"Плюете, без да мислите. Всеки пътник, който има билет, има и застраховка. Защо смятате, че държавата дължи нещо? Дължи го застрахователят." Плюят, защото им е наредено и им плащат. Иначе застрахователят съобщи, че всички обезщетения ще бъдат изплатени. От общината казаха, че ще поемат разходите за всички погребения. Бог да прости невинните жертви, за които всички скърбим!Тази сума, дадена от държавата е на добра воля, без да е длъжна да го направи. Ще има още помощи за хората от фирми
отговор Сигнализирай
54
Българска работа
преди 6 години
Харесвам 4 Не харесвам 4
Плюете, без да мислите. Всеки пътник, който има билет, има и застраховка. Защо смятате, че държавата дължи нещо? Дължи го застрахователят.
отговор Сигнализирай
53
до турчина
преди 6 години
Харесвам 1 Не харесвам 1
ми оди си при ердогасн в турция...
отговор Сигнализирай
52
Анонимен
преди 6 години
Харесвам 4 Не харесвам 4
браво боко! Не заслужаваш главна буква! Не ви е срам!
отговор Сигнализирай
51
Народът
преди 6 години
Харесвам 6 Не харесвам 6
Не мога да повярвам за размера на сумата. Управляващи, погубени са човешки животи, без да имат вина, вие разбирате ли? Не, не разбирате, това е сложно за вас.
отговор Сигнализирай
50
Анонимен
преди 6 години
Харесвам 5 Не харесвам 8
Борисов винаги е помагал на бедните.Затова народът го боготеори.
отговор Сигнализирай
49
ОНЗИ
преди 6 години
Харесвам 11 Не харесвам 5
До *** да се махаТИКВОЧА ПРЕД НАРОДЕН СЪД !!!!
отговор Сигнализирай
Новини