IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

КНСБ за необлагаем минимум: Плоският данък ощетява бедните!


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

77
Анонимен
преди 6 години
Харесвам 5 Не харесвам 6
Вдигане на минималната заплата на 1000 лева и данък от 50% за първите 900 лева от месечния доход. За останалата част над 900 лева да е с 5% данък.
отговор Сигнализирай
76
Анонимен
преди 6 години
Харесвам 9 Не харесвам 3
До Анонимен 59Щото сега младият образован човек изобщо не емигрира. Друг е въпросът, че "образован" не означава нищо.
отговор Сигнализирай
75
До 62 ВЪПРОС ...
преди 6 години
Харесвам 4 Не харесвам 10
От тези 440 хиляди, най-много - 156 хиляди са учителите, а 102 хиляди са лекари и останалия медицински персонал. Казваш да ги съкратим, че са изгнила система. Хайде стига с този популизъм!
отговор Сигнализирай
74
Анонимен
преди 6 години
Харесвам 15 Не харесвам 4
Синдикатите, недейте отклонява въпроса- МРЗ трябва да се вдигне още сега на 700-800лв. С тоя прогресивен данък нищо няма да постигнете.А необлагаем доход трябва да има.
отговор Сигнализирай
73
Анонимен
преди 6 години
Харесвам 8 Не харесвам 1
До House M.D.Нископлатеният индивид е ЧОВЕК. Ти с нищо НЕ си по- голям от него. Постовете ти го доказват.
отговор Сигнализирай
72
Анонимен
преди 6 години
Харесвам 7 Не харесвам 1
До Не съм тролАрабаджиев милиардер стана от неплатени данъци, --колко фирмени задължения, свързани с държавни поръчки и с фалита на ктб, бяха унищожени от срива на сайта на нап и търговският регистър? м ?ня#кой много се е разбързал след като свърши председателството, набързо да замете следите.какви ли л***на ще открие и ецб по време на банковият наздор в чакалнята? м?не се ли отваря твърде опасна експозиция на бг-парите към унгария с поглъщането на сосиета от дск, която не е в еврото? м?
отговор Сигнализирай
71
Анонимен
преди 6 години
Харесвам 4 Не харесвам 3
Тия какво реват за тоя данък.По долу се изказаха. Ако си с две висше и едно средно. Закачваш се на някаква работа. И веднага почваш друга в същото работно време. От втората или третата печелиш и плащаш десятъка в първата по договора , където си офицялно на работа. Така се прави унас и на изток в Русия.
отговор Сигнализирай
70
Анонимен
преди 6 години
Харесвам 17 Не харесвам 4
Прогресивният данък прогресивно ще засили прогресивното затъпяване на нацията. *** ще се радва, че може цял живот да живурка като пазач който къса билетчета пред някоя бариера.
отговор Сигнализирай
69
Анонимен
преди 6 години
Харесвам 10 Не харесвам 4
Бедни мишки, престанете да църкате.Този живот е само за богатите.
отговор Сигнализирай
68
бо тик вун
преди 6 години
Харесвам 8 Не харесвам 1
р0бе, пак ли имате време да философствате по форуми, марш веднага на тръстиката, че иначе 100 камшика! плантация българия, трябва да работи на пълна пара, джобчетата на мойте хора трябва да се препълнени с изработените от вас парички!!
отговор Сигнализирай
Новини