IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

BG програма: 150 хил. украинци и молдовци оживяват селата ни!


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

24
Невена
преди 6 години
Харесвам 54 Не харесвам 6
Само и само за да не вдигаме заплатите, ще внасяме хора от всякакви западнали и пропаднали държави. Вместо да оправят блатото и да го превърнат в езерце, те ще внасят още жаби. Какъв е смисъла питам аз?!?!?!
отговор Сигнализирай
23
читател
преди 6 години
Харесвам 11 Не харесвам 19
250 хиляди жилища по Черноморието са собственост на руснаци, сега канят други 150 хиляди по селата, от тези които имат най-калпаво селско стопанство в Европа, защо ли?А колко приказки се изприказваха за няколко стотин арабески!Мечтата на Русия винаги е била да окупира България.Не става по стария начин, има нови!Предатели също има.
отговор Сигнализирай
22
Анонимен
преди 6 години
Харесвам 39 Не харесвам 4
Те арабите и афгаинстанците бягат от България та украинци и молдовци ще дойдат, след като могат да отидат в Русия.
отговор Сигнализирай
21
Анонимен
преди 6 години
Харесвам 43 Не харесвам 2
Ще дойдат, обаче само, за да вземат българско гражданство по бързата процедура и ще побегнат на Запад. Това ще стане, никой няма да се забие по села, където вършеят "братята".
отговор Сигнализирай
20
Ми
преди 6 години
Харесвам 3 Не харесвам 2
19
Скитника евреин
преди 6 години
Харесвам 16 Не харесвам 6
Даите повече арабчета , та да са доволни евро-атлантиците !
отговор Сигнализирай
18
Ми
преди 6 години
Харесвам 6 Не харесвам 3
С пъти по добре от ***.
отговор Сигнализирай
17
Коце кмета
преди 6 години
Харесвам 40 Не харесвам 3
Явно идеята не е да се канят хохли, а бесарабски българи от района около Одеса. И това е чудесна идея, НО... Идва новия българин тук, бг чорбаджията радостно го прегръща, а после не му плаща. Мизерията е същата като там, политическата мафия също. Изобщо ще се чувства в свои води, докато не се сблъска с индобългарите. Това вече ще му дойде в повече и ще се върне.
отговор Сигнализирай
16
до 10
преди 6 години
Харесвам 19 Не харесвам 8
Ако не бяха руските туристи по морето много българи щяха да гладуват.
отговор Сигнализирай
15
БОГАТ И КРАСИВ ГУЩЕР
преди 6 години
Харесвам 1 Не харесвам 6
До BurzumКак си клоши? Отдавна не съм те мяркал нещо.....Да не те прибират профилактично в районното?
отговор Сигнализирай
Новини