IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Хора или достойно заплащане – какво точно й липсва на България?


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

53
Анонимен
преди 6 години
Харесвам 18 Не харесвам 1
Защото имаме премиер, който е по-загрижен за Западните балкани, отколкото за собствената си държава.
отговор Сигнализирай
52
Анонимен
преди 6 години
Харесвам 9 Не харесвам 2
Останали са в страната само доволни избиратели на ГЕРБ и ДПС на добри заплати и нищо няма да се промени.
отговор Сигнализирай
51
смирен депутат
преди 6 години
Харесвам 1 Не харесвам 18
за мързеливия българин никаква аванта повече от минималната заплата не трябва да взема.Гърч и ниски доходи за него.Беден и неук народ лесно се управлява.
отговор Сигнализирай
50
АНТИ
преди 6 години
Харесвам 10 Не харесвам 2
Ние уплашихме БЕЛИЯ свят,там вървят напред, ний - назад.Избори, капитализъм дори,всичко бай *** побългари.
отговор Сигнализирай
49
Анонимен
преди 6 години
Харесвам 15 Не харесвам 2
Докато не се събуди гражданското общество и не постави ясно исканията си пред политиците, няма да се оправят нещата. Политиците се опияняват от властта и се самозабравят, подкрепяйки само хората с пари. Трябва да има баланс. Трябва и някой да работи, но трябва да е добре заплатен и да има сигурност. Трябват закони, които да защитават работниците, защото са уязвимата част от населението. Всички права и добро заплащане в Западните страни са извоювани, но нашето заспало общество се заблуждава, че
отговор Сигнализирай
48
До 38
преди 6 години
Харесвам 15 Не харесвам 4
Знаеш ли, че на Запад всичко е национализъм,не знаеш защото си на светлинни години от там ? Например в Испания "биг брадър" е "гран ермано" на испански е,Фред Флинстон е Педро Пикапиедра пак на езикът им,как е в България на кой език говорите там,на най-новият европейски "българоанглопакистански",на език който не се разбира ? Колко Бг думи са останали в разговорите по улиците ? България е отписана държава, българите са чуждопоклонници и наведени на всички успели нации ! Пример - Боко Пожарникарят
отговор Сигнализирай
47
Лев
преди 6 години
Харесвам 15 Не харесвам 9
Време е някой да каже истината. Време е да дойдат истински социалисти и да овладеят положението. Десните ***, мутри и фашисти създават неравенства и са осъдили хората на бедност.
отговор Сигнализирай
46
месара
преди 6 години
Харесвам 14 Не харесвам 1
не и липсва на България, даже има в излишък - гербави негодяи. Като се махнат, доброволно или не, ще почнем да се съвземаме.
отговор Сигнализирай
45
Анонимен
преди 6 години
Харесвам 32 Не харесвам 1
Най-голямата национална катастрофа преживяваме в момента - в мирно време, благодарение на крадливите и продажни политици, страната ни загуби 1/3 (една трета) от населението си.Защо никой не го казва?Убавци..
отговор Сигнализирай
44
д
преди 6 години
Харесвам 8 Не харесвам 2
Достойни хора липсват
отговор Сигнализирай
Новини