Като харчите толкова много за култура, не разбрахте ли, че живеете под една обикновена тирания, която трябва да махнете?
отговорСигнализирай
30
Василев преди 6 години
201
Така е в цял свят , има само един богоизбран елит от 0,01% и милиарди роби!!!Такава е цивилизацията от хиляди години до ден днешен, нищо че ни продъниха ушите с Новия Световен Ред, а той не е никакъв нов!!!Без да има зависими хора, не може да съществува експлоатация и да се създават блага за всички!!!Ако някой измисли как могат всички да са независими, с добри доходи и в същото време някой дру гда опъва на конвейра по 12 часа ми са обадете, и аз ще го призная за Бог!!!Агент Мики Девъроу!ЦРУ!!
отговорСигнализирай
29
ПАТРИОТ преди 6 години
100
До Анонимен----ДОКАТО ДОИДАТ КОМУНИСТИТЕ ОТ ГЕРБ КОЕТО Е ЕДНО И СЪЩО
отговорСигнализирай
Добре, че има онлайн библиотеки, че иначе с моята заплата ще мога да си позволя нови книги, ама друг път. А толкова обичам да чета!
отговорСигнализирай
25
ВИНЕТУ преди 6 години
181
щеше да се срамува, че е идол на такъв крадлив и безчестен човек.
отговорСигнализирай
Трябва да бъдем доволни че живеем в България. Българина обича да мърмори и все е недоволен. Все пак сме добре. Знаете ли как трудно се живее в Сомалия, Венецуела, Демократична Република Конго и т.нт!Нека да продължат реформите и плавното и стабилно увеличаване на доходите както и растежа на икономиката ще продължи. Знаете каква криза беше при Станишев и Орешарски. Добре че е ГЕРБ ето сега и нови изтребители ще купим за да се защитим от руска агресия.
отговорСигнализирай
22
Му 34 преди 6 години
221
Добре, че нямаме лучена криза. С 390 лева могат да си купят 200 кила лук и да им плющят ушите от лапане.
отговорСигнализирай
преди 6 години
преди 6 години
преди 6 години
преди 6 години
преди 6 години
преди 6 години
преди 6 години
преди 6 години
преди 6 години
преди 6 години