IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

"Митове и истини за храненето": Книга за фактите


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

24
Georgiev
преди 6 години
Харесвам 14 Не харесвам 4
Чета тук доста забавни, откровено слабоумни и параноични изказвания. Много се забавлявам:))) Уважаеми, не всичко от природата е полезно, справка някои отровни растения. Но така е, всеки с капацитета си.
отговор Сигнализирай
23
Перо
преди 6 години
Харесвам 2 Не харесвам 5
Чукча писател, не читател. Глупава работа. ***.
отговор Сигнализирай
22
xxl
преди 6 години
Харесвам 6 Не харесвам 15
Поредният и ***, плосък парчок, който изпусна топли мозъчни газове в българското пространство. Хората учат по 10 години хранене и едва одраскват повърхността, а той се изказал, че бил научен работник. Изключително глупаво парче! Не му се връзвайте изобщо!
отговор Сигнализирай
21
Анонимен
преди 6 години
Харесвам 4 Не харесвам 18
всичко направено от природата е полезно,всичко направено от човека е вредно.Просто и ясно.Не е необходимо повече да се коментира.Ако на етикета има е-та, а не естествени подправки,не го купувам.Пък тоз ко иска само е-та да яде и да пие промишлена вода от някой завод-много му здраве
отговор Сигнализирай
20
Georgiev
преди 6 години
Харесвам 19 Не харесвам 5
Дано има повече като този човек! Поздравление за книгата! Писна ми от "био" мода и подобни модни течения.
отговор Сигнализирай
19
Анонимен
преди 6 години
Харесвам 11 Не харесвам 19
Очаквайте следващата му книга за възхвала на McDonald's.
отговор Сигнализирай
18
Инспектор
преди 6 години
Харесвам 15 Не харесвам 6
Всички тези адитиви, подправки и добавки обозначени като Е-та са одобрени от СЗО и има определени стойности, под които не са вредни.Смятате ли че Запада иска да се самоотрови ?Целта е да се подобрят вкусовите качества и да се намали цената.Опитайте кремвирши по БДС и обикновени и ще видите разликата.Тези по БДС са с тъмен цвят , тричави , твърди и без вкус , все едно ядеш плява.Това че наши производители на храни злоупотребяват с количествата е друг въпрос.
отговор Сигнализирай
17
Анонимен
преди 6 години
Харесвам 7 Не харесвам 18
На тоя новоизлюпен писател му препоръчвам да изгледа документалния филм"Брюкселски Бизнес" после да си вземе книжката и да я постави в тоалетната на мястото на тоалетната хартия.
отговор Сигнализирай
16
Анонимен
преди 6 години
Харесвам 14 Не харесвам 7
Аргументът че са одобрени от ЕС и за това не са вредни е направо покъртителен.
отговор Сигнализирай
15
Анонимен
преди 6 години
Харесвам 17 Не харесвам 6
До АнонименМикровълновата печка нищо не променя, освен, че нагрява неравномерно. А ти си цоцай бензина или дизела, като ти е толкова мозъка.
отговор Сигнализирай
Новини