IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Селяните, проблемът на водачите с регистрации С, СА,СВ?


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

128
Бай Ганю
преди 5 години
Харесвам 40 Не харесвам 8
Брато ти сигурно си единствения дето искаш да заобичаш София и да се интегрираш в големия град. И си изключението което потвърждава правилото. Ама я си виж съселяните. *** дето няма как да се интегрират и да влязат в час с условията в големия град порадинеумение и нежелание да се съобразяват с цивилизования начин на живот. Напротив - с типичния ви непукизъм и простащина се опитвате да превърнете всяко място където отидете в ***.
отговор Сигнализирай
127
Анонимен
преди 5 години
Харесвам 38 Не харесвам 6
"два пъти съм виждал в Перник да се движат наобратно в кръгово"Аз пък съм виждал софийски автоинструктор да не гледа знаците за предимство в пернишко кръгово и да си кара все едно си е в София. За малко да направи катастрофа.
отговор Сигнализирай
126
Анонимен
преди 5 години
Харесвам 48 Не харесвам 11
Наречи го шоп и няма нужда да го обиждаш повече.
отговор Сигнализирай
125
fdgfggdfgdfg
преди 5 години
Харесвам 31 Не харесвам 3
До АнонименДо 130 - ти си комплексар. Казваш, че нещо не е вярно и не подкрепяш мнението си. Просто казваш нещо съвсем друго
отговор Сигнализирай
124
:)
преди 5 години
Харесвам 48 Не харесвам 1
Забелязал съм, че в София само аз карам добре - всички останали са тотално неадекватни.
отговор Сигнализирай
123
Брат Вурст: 4 рк
преди 5 години
Харесвам 32 Не харесвам 0
Не всички.4-та реколта кестен.
отговор Сигнализирай
122
Анонимен
преди 5 години
Харесвам 59 Не харесвам 11
И аз съм ***, защото карам с Е регистрация. Живея 21г в София, не съм софиянец и не ИСКАМ да бъда. Не искам да бъда кисел гъзар, а човек с добро възпитание и обноски!
отговор Сигнализирай
121
Анонимен
преди 5 години
Харесвам 59 Не харесвам 3
'Е всички сме от село' - Тодор Колев, 'Опасен чар'
отговор Сигнализирай
120
Дзивко
преди 5 години
Харесвам 54 Не харесвам 3
Всичко си е до възпитание и умение зад волана, но шегата настрана, два пъти съм виждал в Перник да се движат наобратно в кръгово и кат спрях на пешеходец, не смеше да мине, нищо лично против перничани, просто случки
отговор Сигнализирай
119
Анонимен
преди 5 години
Харесвам 72 Не харесвам 0
Това, което аз виждам по улиците на София, за колите според номерата им е, че тези от провинцията, които рядко идват в София и не я познават карат доста несигурно, което е нормално. Обикновено шофьорите сме толерантни към тях, в крайна сметка всеки може да му се наложи да шофира в непознат за него град. Тези, които не са толерантни към тях, са нетолерантни към всички. Това "селянин" е израз, означаващ, че шофьора не е адекватен при шофирането си и се използва за агресивни и некадърни шофьори.
отговор Сигнализирай
Новини