IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Четирима шофьори арестувани, нарушили карантината


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

31
ЕДИ КОЙСИ
преди 4 години
Харесвам 4 Не харесвам 1
УШИТЕ ДА ЛИ СА ИМ ДЪРПАЛИ ШАМАРИ ИМАЛО ЛИ Е
отговор Сигнализирай
30
Анонимен68
преди 4 години
Харесвам 10 Не харесвам 2
Е сега трябва да ги глобят ,за да видят другите че закона се спазва.,ако не го направят ще си продължава всичко по старому.И после държавата ни виновна,ами то държавата това сме ние.
отговор Сигнализирай
29
Анонимен
преди 4 години
Харесвам 4 Не харесвам 5
На мене никой нищо не ми е казал, така че си щъкам и чакаля наляво-надясно!
отговор Сигнализирай
28
Шопо
преди 4 години
Харесвам 8 Не харесвам 1
А 5000 лева глоба кой ще им наложи?
отговор Сигнализирай
27
До 26
преди 4 години
Харесвам 3 Не харесвам 0
Е то не пише в статията какво ще последва. Може глоба. Тия подробности не са ги писали
отговор Сигнализирай
26
Анонимен
преди 4 години
Харесвам 2 Не харесвам 0
До врацаМии сезон на погребе ия за цветята. А иначе хората започнаха д строят довари, да спират вълните от чума ви. Ние на село в една акъща вдигнах е 2.2 метра с бодлив тел и караул правим и на с е и ще охранява е! А мръдне някой, а сме мр го гръмнали!
отговор Сигнализирай
25
Анонимен
преди 4 години
Харесвам 25 Не харесвам 1
Много българи умишлено обикалят за да заразяват колкото се може повече хора. Като онези сeляни от Ломско които заразиха 30 човека. Властите са им казали никакъв досег с хора ако сте ходили до Италия или имате симптоми. Но на сeлянина все едно нищо не си му казал. Взима рейсчетo и отива в София. Добре че поне не са решили да отидат в майчин дом. Това е съвременна форма на тероризъм. Ето сега някакъв нов пациент се появил и изчезнал. Хукнал е да обикаля и да заразява.
отговор Сигнализирай
24
аналлизатор
преди 4 години
Харесвам 4 Не харесвам 1
'Свети Наум" не е ли лудницата на 4ти километър, толкова ли са буйни тия с карантината?
отговор Сигнализирай
23
Waffen SS
преди 4 години
Харесвам 14 Не харесвам 5
"Четирима шофьори на ТИР-ове в Сливница са арестувани за нарушаване на домашната карантина"Толкова за съзнанието и самодисциплината ,за които говори президента.Сега е момента ,те да послужат за пример с по една присъда от 5 години,но реална.Ако се набелязват мерки,но те не се спазват,защото няма контрол върху тяхното спазване.Останалото е просто имитация на дейност,без резултат.
отговор Сигнализирай
22
Анонимен
преди 4 години
Харесвам 13 Не харесвам 6
всичко е лъжа и измама , опитват се да се докопат до еврата отпускани за борба с вируса , че не останаха пари за бентлита .
отговор Сигнализирай
Новини