IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Проф. Кантарджиев: Пикът на болестта ще е по Великден


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

48
Зевзек
преди 4 години
Харесвам 11 Не харесвам 7
Венци Майтапа, Тошко Кантара и Ангел Локума е най-добре да станат гадатели.
отговор Сигнализирай
47
ХА-ХА-ХА !!!
преди 4 години
Харесвам 25 Не харесвам 17
Бай Шиле, нема кой да те чака до Великден !Народът свършва парите до седмица-две и излиза навън.Ние не сме италианци, нито сме испанци !Бедният ни народ няма спестявания, а цените растат.Не си и помисляйте да удължавате извънредното положение.Видяхме ги вашите мерки, че нищо не вършат. Броят на заразените расте и ще расте още по-главоломно. Вирусът изчезва не там, където хората са затворени, а там, където го прекарат над 70% от тях.Вирусолозите го казват, не аз !
отговор Сигнализирай
46
Алказалцер
преди 4 години
Харесвам 13 Не харесвам 5
чичко професор по господ знае какво - бегай пий един алказалцер и легни се наспи,че като гледам при тебе е пика на махмурлука.и като се наспиш - сети се най-после че ГРАНИЦИТЕ трябва да се затворят,а не държавата!Докато пускате отвън - ще става по-зле.
отговор Сигнализирай
45
Джокера
преди 4 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
До 34 извинявай 29 ти
отговор Сигнализирай
44
стая 101
преди 4 години
Харесвам 27 Не харесвам 3
дето се прибраха от чужбина да не би да спазват карантина? А те са хиляди.
отговор Сигнализирай
43
ммм
преди 4 години
Харесвам 7 Не харесвам 6
Тази нощ не ме хвана сън, нали сменят времето.И така, реших да се подготвя за Апокалипсиса. Съставих си некролог, подбрах си снимки, не искам на некролога да има само една снимка! Снимките са от различни времена - като студент, като ерген цепеняк, като дядо ..Написах си такъв текст, че като го препрочетох, плаках, плаках и подмокрих клавиатурата.Вчера си подготвих и дъските за ковчега - стари, изядено от червеноточие, сухи; дъски които освен за ковчег, за нищо друго не стават. Сега вече съм
отговор Сигнализирай
42
Джокера
преди 4 години
Харесвам 6 Не харесвам 3
До до 29-то някой и да е в сивия сектор-нима не плаща ДДС,нима не плаща акцизи,нима не плаща винетки,данъци и т.н-за такива като теб само бой бой бой.Аз съм в сивия сектор ,плащам си само здравните,пенсия не ща ,нито рева за помощи,сам съм си шеф,откакто заработих така се видях с пари.Аз имам документи за дарителство на социални домове ,ти дето лаеш какво си помогнал на някой ...Бой БОЙ и пак БОЙ.
отговор Сигнализирай
41
Анонимен
преди 4 години
Харесвам 25 Не харесвам 2
Тоя мустак твърдеше коренно различно преди месец в глуповатото предаване Панорама.
отговор Сигнализирай
40
глухар
преди 4 години
Харесвам 13 Не харесвам 0
Те мародерите вече тръгнаха по "борсите", полицаите ги натириха по кпп-тата да вардяр михаля и бързо да обменят вируса с декларациите, тъй че може рано да ти затворвят "борсата".
отговор Сигнализирай
39
До 44
преди 4 години
Харесвам 17 Не харесвам 4
Тоя не е от България а е от ГЕРБ.Има голяма разлика.
отговор Сигнализирай
Новини