IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

16 нови болни от COVID-19 за последното денонощие, общо вече са 354


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

159
Анонимен
преди 4 години
Харесвам 6 Не харесвам 5
Лъснаха лъжите на китайските комунисти. Умрелите в Ухан са над 42 000.
отговор Сигнализирай
158
Анонимен
преди 4 години
Харесвам 4 Не харесвам 3
От една страна ни казват, че всичко се прави за да се съхрани живота на възрастните хора. От друга ни заявяват, че на никого няма да се размине и лошото тепърва предстои. Това означава ли, че възрастните хора са обречени, защото всички са на една шепа лекарства? Това няма много общо с плавното покачване на ръста и предпазване от срутване на здравната система
отговор Сигнализирай
157
2021
преди 4 години
Харесвам 3 Не харесвам 1
До: 2020С други думи: Много вожд, малко индианец!
отговор Сигнализирай
156
Марсианец
преди 4 години
Харесвам 5 Не харесвам 1
До нищо не се спазваАми братле, това с безкултурието и избиване на комплекси си го имаше и преди короната!!Сега просто масата е уплашена, което е разбираемо, все пак всеки ден да ти набиват в главата колко е страшно и ти някой ден ще се огънеш.
отговор Сигнализирай
155
Анонимен
преди 4 години
Харесвам 11 Не харесвам 2
Които не го мързи, да се просвети за вируса. Има много доказани специалисти, чието мнение няма да чуете по националните телевизии.Като разберете, че вероятно ви промиват мозъците може пък и да живнете.
отговор Сигнализирай
154
Анонимен
преди 4 години
Харесвам 4 Не харесвам 3
Каква яма? Всичко е илюзия!Кое е реално?-полето, например е реално.Да питам изнежените мамини дечица:Защо не идете на българското поле да работите, а искате в Англия и САЩ?!Времето е да си глава на котка, не опашка на лъв, защото може да се окаже, че лъвът всъщност ебгущер.
отговор Сигнализирай
153
Анонимен
преди 4 години
Харесвам 1 Не харесвам 3
До ХансЛекар е българската дума съответстваща на чуждицата "доктор".
отговор Сигнализирай
152
Анонимен
преди 4 години
Харесвам 5 Не харесвам 2
Тестваме 100 човека-излизат 20 болни.Оф,добре ,че няма тестове,че ако тествахме по хиляда -ужас.Каква ли е реалната бройка болни?
отговор Сигнализирай
151
2020
преди 4 години
Харесвам 15 Не харесвам 1
България, генерал до генерал, а армия няма.
отговор Сигнализирай
150
Анонимен
преди 4 години
Харесвам 7 Не харесвам 5
Сега са се втурнали да ни вкарват в чакалнята на еврото,което ще е пълна загуба на национален суверенитет и тотално обезценяване и ограбване на България и българите. От тази яма няма да излезем никогаИзключително лош е и външният момент,в който се случва товаА той е,че окончателният финансов апокалипсис започна.САЩ напечатаха над 200 трилиона "кухи долари"с надеждата да отложат апокалипсиса,който обачеще затъмни Великата депресия от 1929 гВалутният борд е режим на външно валутно управлениеБългария е финансово и валутно колонизирана държава
отговор Сигнализирай
Новини