IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Борисов: Няма да бъда този, който ще превърне държавата в морга


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

301
Ответник
преди 4 години
Харесвам 6 Не харесвам 1
До ДА Хей,*** комунист, ако беше при Тодор Живков да си вече в затвора.
отговор Сигнализирай
300
Саво
преди 4 години
Харесвам 3 Не харесвам 8
До обективен Това ли ти е обективността?Затваряте си очите пред това ,какво прави правителството и Бойко Борисов.Засрамете се и стига с тази злоба!Президента и Корнелия насаждат омраза между хората и сега в това положение на държавата те работят за себе си, за избори.Да победи Корнелия ,защото тя е главният съветник на този президент, който не може да бъде политик като Бойко Борисов.Помисли за това!
отговор Сигнализирай
299
ДА
преди 4 години
Харесвам 17 Не харесвам 3
Ти ,драги,отдавна си я превърнал в морга-държавата на живите -мъртви!Сега вече ще бъде наистина морга,я,от вирус,я ,от глад!
отговор Сигнализирай
298
Анонимен
преди 4 години
Харесвам 6 Не харесвам 4
Предлагаме безплатна екскурзия до Бергамо за недоволните от карантината.
отговор Сигнализирай
297
Анонимен
преди 4 години
Харесвам 16 Не харесвам 2
Да,лекарите са герои,но ти си фалшив герой.
отговор Сигнализирай
296
Анонимен
преди 4 години
Харесвам 4 Не харесвам 2
До Анонимен 307Казармата беше премахната преди 30 г. (1990!) Т.е сегашните на 50 г и повече са ходили. А тези под 50 - не!Ти от кои си! Да чуя пак нещо за материала над 50!
отговор Сигнализирай
295
Анонимен
преди 4 години
Харесвам 19 Не харесвам 0
Ти одавна си я превърнал в морга.Накъде повече?
отговор Сигнализирай
294
ДААА..
преди 4 години
Харесвам 13 Не харесвам 3
НИЕ ОТ НАРОДА НЕ СЛУШАМЕ КАКВО КАЗВАТЕ ВИЕ НИЕ СМЕ ДОСТАТЪЧНО ОТГОВОРНИ И ИЗПЪЛНЯВАМЕ ВСИЧКО КОЕТО СМЕ ПРОЧЕЛИ СПАЗВАМЕ ВСИЧКО НЕ РАЗЧИТАМЕ НА ВАС ГОСПОДИН ПРЕМИЕР
отговор Сигнализирай
293
Одисей
преди 4 години
Харесвам 14 Не харесвам 2
Бойко Борисов заяви че имаме капацитет да произвеждаме 1 мил. маски и обеща на Нетаняху да му даде, след като е задоволен нашия пазар. Преди това разказа същото и на фон дер ***. Няма да изпадам в детайли: "лъже като дрът (знаете какьв...) ". А иначе мога да приведа автентични данни от редица етаблирани фирми за маски. Плевнелиев е безсрамен лъжец но медиите с радост му дават трибуна. А че Борисов е световен на тази дсциплина (извинявам се, след Трьмп) спор няма. Те не са популисти! Лъжзци!
отговор Сигнализирай
292
ПроСоТо
преди 4 години
Харесвам 5 Не харесвам 2
До Чобеккомунист ,и то явно злобен,е чорбаджията ти Боко Тиквата-член на БКП и възпитаник на Висшата Милиционерска Школа на БКП в Симеоново!"ПроСоТо" НИКОГА НЕ Е бил член на която и да е "партия",или "движение"!!!!!!..А за това,че си опитал/а да се "кръстиш" "ЧоВек",ама заради тремора на пръстите ти си натиснала "б" вместо "в" ..вината не е моя!
отговор Сигнализирай
Новини