IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Двама са в "Пирогов" с комоцио след снощните протести


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

7
Анонимен
преди 4 години
Харесвам 18 Не харесвам 6
Копоите на Борисов са ги потрошили.
отговор Сигнализирай
6
Анонимен
преди 4 години
Харесвам 19 Не харесвам 3
Нито дума за това от Премиера!Видяхме как влачат за кракатаИ го налагат жестоко зад колонитеМВР не било враг на никои хайде бе21440
отговор Сигнализирай
5
Бау
преди 4 години
Харесвам 4 Не харесвам 9
Дано са си стрували парите ... Вместо да мислите какво да работите ходите да се биете .. Лиди хора...
отговор Сигнализирай
4
Анонимен
преди 4 години
Харесвам 27 Не харесвам 4
Направо беше някакъв садизъм от страна на полицаите.
отговор Сигнализирай
3
Анонимен
преди 4 години
Харесвам 28 Не харесвам 3
Гледах клипчета в Афера. И в Дневник ги имаше. Това просто не е човешко! Трябва да се издирят тези униформени и да бъдат наказани.
отговор Сигнализирай
2
Анонимен
преди 4 години
Харесвам 17 Не харесвам 2
Полицията,моят най-голям враг!
отговор Сигнализирай
1
Пижо
преди 4 години
Харесвам 30 Не харесвам 4
Става дума за пребитите от полицаи пред входа на МС. Клипове ясно показват как 6-7 полицаи точно пред вратата на МС пребиват до безсъзнание момче на земята, рийки го в главата. Друг мъж беше извлачен в съседство и друга група полицаи започна побой над него!Ако Банкянският селянин не знае какво следва в отговор на полицейска агресия, да пита Херо какво стана в САЩ след случаят Флойд!
отговор Сигнализирай
Новини