IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Документът на Радев: Държавата с неуспех за развитието на нацията


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

468
Бай хой
преди 4 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Бре много гербав *** на амбразурата.Радев ще ви помете с помоща на народа много гербаляк ще лежи по панделите
отговор Сигнализирай
467
Шорти
преди 4 години
Харесвам 2 Не харесвам 4
Винаги съм предполагал, че Румен е тясно свързан с ВИС. Е вече съм убеден.
отговор Сигнализирай
466
Tawq
преди 4 години
Харесвам 2 Не харесвам 0
Сега като няма палатки чак ми е скучно като мина през Орлов мост .
отговор Сигнализирай
465
Иван
преди 4 години
Харесвам 7 Не харесвам 2
Ето това е мафия! Този Маринов, бивш ръководител на софорг на БСП, беше връзката между червените и мутрите на ВИС през 90-те години. Сега този е съветник на Радев! И това ако не е повторна мутризация на България! Оставка на Радев мутрата!
отговор Сигнализирай
464
Анонимен
преди 4 години
Харесвам 6 Не харесвам 3
Фигуранта се опитва да подмени Конституцията с Устава на БНА !Легенда: Радев = жалка фигура с главна буква - Фигурант
отговор Сигнализирай
463
Агонията продължава
преди 4 години
Харесвам 9 Не харесвам 16
Агонията на Бойковото правителство продължава. Ако си беше подал оставката преди месец можеше и пак да спечели следващите избори. Сега вече е късно. Ще раздава пари на поразия (не от чекмеджето, а държавни), за да се спаси, но няма да го бъде.
отговор Сигнализирай
462
Тикволандия
преди 4 години
Харесвам 7 Не харесвам 13
До Нина: Румен Радев олигарх? Писал съм и друг път, че тролването по гербаджийски опорни точки води до тотално ог'лупяване.А по темата: Това е документ за стратегическо развитие. Ще му дойде времето, но първо трябва да се оттървем от крадливата и некадърна гербаджийска дружинка.
отговор Сигнализирай
461
Анонимен
преди 4 години
Харесвам 27 Не харесвам 5
Продажник,къде си г-н Гешев слагай му белезниците,този е за Белене!!!
отговор Сигнализирай
460
Анонимен
преди 4 години
Харесвам 13 Не харесвам 25
Времето на гербавата мафия изтича!Оставка, съд и присъди за шайката!
отговор Сигнализирай
459
Майките увредени.
преди 4 години
Харесвам 31 Не харесвам 7
По БТВ съобщиха, че Радев извадил от нафталина разни провалени комунисти-малоуумници и ги завел на пленум в Бояна. Ортака на Георги Илиев седнал от дясната страна. Ще правят план за следващата петилетка и ще връщат развития социализъм. Охраната е засилена защото баба-герберка обикаля наоколо с бастуун. Сто хиляди фенове на орлов мост посрещат Слави Трифонов за премиер. Бил ново интилигентно лице. Идва и Мая с черни чували за трупове и ковчег. Почва всенароден празник
отговор Сигнализирай
Новини