IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Фандъкова: Това, което се случи снощи, минава границите на мирен протест


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

37
Анонимен
преди 4 години
Харесвам 8 Не харесвам 3
Не разбрахте ли,че Бойко каза на полицията да не прави нищо?!Какво дуднете само тука?!
отговор Сигнализирай
36
гражданин
преди 4 години
Харесвам 17 Не харесвам 9
БРАВО, ще има вече и контрапротест на обикновени граждани срещу тези нагли същества. Айде довечера да видим тези вандали дали пак ще нападат майки и деца.
отговор Сигнализирай
35
Анонимен
преди 4 години
Харесвам 1 Не харесвам 0
Ами давай бе, Симо. Запали си барбекюто на улицата, пийте с комшиите.
отговор Сигнализирай
34
Анонимен
преди 4 години
Харесвам 23 Не харесвам 5
Крайно време е МВР да изпълни задълженията си и да разгони къпингуващите
отговор Сигнализирай
33
някоя_си
преди 4 години
Харесвам 8 Не харесвам 1
До 36 НК Чл. 12. (1) Не е общественоопасно деянието, което е извършено при неизбежна отбрана - за да се защитят от непосредствено противоправно нападение държавни или обществени интереси, личността или правата на отбраняващия се или на другиго чрез причиняване вреди на нападателя в рамките на необходимите предели.(3) (Изм. - ДВ, бр. 62 от 1997 г., изм. - ДВ, бр. 75 от 2006 г., в сила от 13.10.2006 г.) Няма превишаване пределите на неизбежната отбрана, ако нападението е извършено чрез проникване с насилие или с взлом в жилище.(4) (Предишна ал. 3 - ДВ, бр. 62 от 1997 г., изм. - ДВ, бр. 28 от
отговор Сигнализирай
32
???
преди 4 години
Харесвам 26 Не харесвам 2
Аз нямам обяснение защо този погром се търпи от МВР????
отговор Сигнализирай
31
Анонимен
преди 4 години
Харесвам 2 Не харесвам 10
дио някоя сиАдвокатите взеха да ми идват в повече нещо вече.По -добре една по-малко!Метни се под метрото щом те е страх от високо.Земята ще продължи да се върти и слънцето ще изгрее дори когато те няма,представяш ли си?!!!!!!!
отговор Сигнализирай
30
Симо
преди 4 години
Харесвам 24 Не харесвам 3
Щом цари такова беззаконие и анархия да излизаме с комшията на улицата да я затворим, да наредим масите и да запалим барбекюто! Не, не е смешно, тъжно е!
отговор Сигнализирай
29
Анонимен
преди 4 години
Харесвам 35 Не харесвам 4
Това са терористи и анархисти, това не са протестиращи
отговор Сигнализирай
28
Ей
преди 4 години
Харесвам 5 Не харесвам 4
Знам че ако започна да пиша какво мисля за теб, ще ми изтрият коментара. Затова ти пожелавам всичко най най най лошо, на теб и всички около теб!
отговор Сигнализирай
Новини