IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Въпрос за вота: Докъде може да стигне ръстът на Слави Трифонов?


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

270
ПроСоТо
преди 4 години
Харесвам 2 Не харесвам 2
До Анонименедин момент,Смехурко!..Нали уж Нинова ми беше кумир,сега па ти твърдиш,че бил Волен?!..Я са изяснете да са не излагате!..Но ще те улесня:-Единствения ми "кумир" е Банкянската Тиква.Тя ми е "на сърце",за нея основно пиша...Освен това:-Стойността на един мъж,особено ако се натиска за "политик" НЕ е в краката,а в ГЛАВАТА му!!!..изглежда не си чул поговорката "Къс ум-дълги крака"...?
отговор Сигнализирай
269
Анонимен
преди 4 години
Харесвам 5 Не харесвам 0
До под масата....шутовете не ги пускат на трапезата.....да си готви репертоара за свирките ....този е по *** и от ВОЖДА.....
отговор Сигнализирай
268
Даката
преди 4 години
Харесвам 10 Не харесвам 2
Христо Иванов е провален политик и послушко на олигарха Иво Прокопиев.
отговор Сигнализирай
267
Това чучело,
преди 4 години
Харесвам 12 Не харесвам 1
ще е мерилото за дебилността на българският пълнеж! Влязат ли в парламента, Иво Христов ще бъде прав, пълно е с де били. Щом пр остак като този дългуч може да стане политик, България си заслужава жалката съдба!
отговор Сигнализирай
266
Петър
преди 4 години
Харесвам 11 Не харесвам 1
От сметките изпада Христо Иванов, защото хората разбраха неговата зависимост от олигарсите.
отговор Сигнализирай
265
Марс
преди 4 години
Харесвам 10 Не харесвам 10
"Президентът като че ли остана единственият авторитет", абе момче ти на кой свят си?!Фигурант, чорап сеещ кови, с мутра от дясното му рамо пишеща Програма за развитието на България, и в същото време викащ: мутри вън.... БЕШЕ авторитет
отговор Сигнализирай
264
Анонимен
преди 4 години
Харесвам 6 Не харесвам 8
Всички политици над 40 50 годишни трябва да се махнат и да идват младите
отговор Сигнализирай
263
Анонимен
преди 4 години
Харесвам 7 Не харесвам 2
много трудно ми се вижда Борисов да бъде припознат като основен управленец в страната в следващите годинитя и Импексова не вярваше, но в изборната нощ редеше сълзи и сополи.
отговор Сигнализирай
262
Анонимен
преди 4 години
Харесвам 13 Не харесвам 1
Тоз Първан уж на умно момче прилича, а глей кви глупoсти дрънка.
отговор Сигнализирай
261
Щирлиц
преди 4 години
Харесвам 14 Не харесвам 1
Ръстът ще стигне за 800 дни,после на всички,които са го вкарали в парламентО,ще им светне.И ще им свети до следващите избори.Бог да пази България!
отговор Сигнализирай
Новини