IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Канили Евгения Живкова за вице на Радев, тя отказала


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

86
затишие
преди 4 години
Харесвам 8 Не харесвам 4
До мафияЗащо мълчат сикаджиите и мутрите?
отговор Сигнализирай
85
няма да го бъде!
преди 4 години
Харесвам 16 Не харесвам 3
До За това котилоНяма ги съветските окупаториИ!
отговор Сигнализирай
84
Saki
преди 4 години
Харесвам 20 Не харесвам 2
По добре брат и да стане вицепрезидент. Ще шора денонощно в президенството и ще си показва оная работа през прозорците пиян.
отговор Сигнализирай
83
Анонимен
преди 4 години
Харесвам 16 Не харесвам 4
Някои хора се завърнаха от ,,Светлото Бъдеще'' като преуспели хора от бизнеса,а другите си останаха пред телевизорите в олющените панелки за да аплодират за новите им постове на държавни олигарси в бъдещият неи-комунистически ,,рай'' който всички така жадно очакват.Иначе Кака Жени си е една доста ерудирана,начетена и приятна жена,и не би трябвало да се каля с политиката на ,,Светлото Бъдеще''.
отговор Сигнализирай
82
Анонимен
преди 4 години
Харесвам 7 Не харесвам 1
Айде пак заглавие на каруцарски журналистичен български!Този път няма да ви помагам, как би трябвало да е! Кога ще научите български - правопис, словоред, синтаксис и.т.н.?
отговор Сигнализирай
81
Анонимен
преди 4 години
Харесвам 13 Не харесвам 1
Оставете я жената мира,не иска да се занимава с политика,какво я натискате и искате да я използвате за политическите си цели?Живота си е нейн и жената не иска,глухи ли сте,като ви кажат "не"?
отговор Сигнализирай
80
Анонимен
преди 4 години
Харесвам 1 Не харесвам 0
79
Анонимен
преди 4 години
Харесвам 1 Не харесвам 3
До Сата НАТОТи си пий хапчетата,това е 18 век
отговор Сигнализирай
78
Сата НАТО
преди 4 години
Харесвам 2 Не харесвам 1
А, добре щом си броиш по българското такова... А *** си пини апчетата ако си забравил.
отговор Сигнализирай
77
Анонимен
преди 4 години
Харесвам 2 Не харесвам 0
До Сата НАТОАз си броя по българското летоброене,а не по новото,което е на половинки на 50-те години,та 1 век по българското летоброене е от 1 година до 100 година и т.н.,знам ,че сега ги карате на половинки,но това не е правилно,но въпеки това ,виж кога се е родил К.Маркс - 5 Май 1818 г.,а е умрял през месец Март 1883 година в Англия,та кой век е?
отговор Сигнализирай
Новини